Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Peugeot 508 2.0 HDI, 120kW


TomasARN

Recommended Posts

před 9 hodinami, Taif napsal:

Jojo, dej určitě foto, jsem na to zvědav. Já mám hliníkové prahy jen vpředu, byla to součást výbavy GT Line, ale vypadá to celkem dobře. Já přemýšlím, že koupím hliníkovou ochranu zadního nárazníku pod pátými dveřmi, kvůli nakládání a vykládání.

Mohol by si dať foto tých origo prahov? Podľa toho, čo som čítal na servisboxe by to mal byť plast s chrómovým resp. hliníkovým efektom. Je to tak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AnotherOne    46      

Člověče nevím, já to až tak detailně nezkoumal:myslim, ale myslím, že to je hliník. Kouknu, prozkoumám , nafotím a pak poreferuji:)

TomasARN

Koupím. Také jsem nejprve přemýšlel o černé, ale pak jsem si řekl, že klidně můžu i hliníkovou, protože na nárazníku je chromová lišta, tak by to nemuselo rušit. Viděl jsem to tak na tomto autě na fotce a vypadalo to dobře...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo vidíš, úplně jsem zapomněl, že jsem na Tomově vlákně jeho 508:myslim No a na tu 508 originály tedy nejsou hliník, ale plast, jestli jsem to správně pochopil? Tak by mě zajímalo zda má TomasARN hliníkové ty prahy, a zda jsou origo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak auto prezute na nove Michelin Alpin 5. Druhe auto P308 som prezul na nove Continental WinterContact TS 860, tak som zvedavy, ako sa auta budu spravat v zime.

Na fotke je na vpredu zimne pneu a vzadu letne pneu, fotka je na porovnanie vyzoru elektronov, ale tie s letnymi sa mi pacia viac. (ale samozrejme, ze vzadu su tiez zimne, nie letne :) )

zimne pneu.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...