Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

407 nestartuje a nefunguje cast el.


twoolf

Recommended Posts

Zdravim panove. Hledal jsem, ale takovou zavadu jsem nenasel...

Mam 407, 1,6 hdi, r.v.2007. Vlastnim cca tyden a vse bylo ok.

Dneska se mi zajiskrilo z kabelu, ktere tam puvodni majitel nechal po alarmu. Zaizoloval jsem je, ale auto prestalo spolupracovat. Nejde nastartovat, nefunguje radio, okna, packy pod volantem...

Dle diag je zablokovany pocitac motoru ale immo je ok a sparovany.

Pocitac pod volantem a pocitac displeje nekomunikuji, ani pri vypisu chyb. Packy nefunguji, nejdou okna, vlastne skoro nic. V diag sviti sedive a nepristupne, jine chyby nejsou...

 Mam podezreni, ze nefunguje sbernice, ale proc? Odesla BSI? V diag ale komunikuje. Nejaky reset?

Najde se nekdo, kdo pomuze, poradi,... Rad si pomoc zaplatim.

Diky

Upraveno uživatelem twoolf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

takže vyřešeno... Původní majitel byl idiot a špatně připojil kabely na RT3, kterou tam dával místo původní RD4. Prostě a jednoduše pustil 12V do CANu a do USB vstupu... Podle vyjádření elektrikáře spadla jedna větev sběrnice, společná i s páčkami pod volantem. Ty prý jak nejedou, nejede nic a žije si to svůj život. Překvapilo mě, že takový zkrat nic fyzicky nezabil... Nicméně nahodil sběrnici, prošel kabeláž co se mu nelíbila, naimplantovaný alarm vyhodil. Naplnil klima a řekl si o 2400,- Takže za mě, spokojenost!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...