Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

307 CC 1.6, 16v (2004) zhasínání motoru po nastartování


Iverson

Recommended Posts

diag je len pomocka na identifikaciu problemu cize dotycny sa musi vyznat co to napojuje 

malo kedy sa stane ze ti napise presne co mas vymenit 

to si nevedel?

zvlast u benzinov je to slabota u dizlov je to trochu lepsie 

co by si chcel od auta z roku 2004? 

ze ovlada milion hlasiek? vsetko je to o tom co dokaze rj  motora v tvojom aute dnesne rj hlasia viac jak z roku 2004 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vycistil by som klapku ,a pretesnil sanie 

ale pises ze hlava bola dole daval nove tesnenia? myslim na sacie potrubie nie pod hlavu tam dal urcite nove 

ci pretesnoval sacie a vyfukove potrubie ,neviem presne ako si to myslel

 

 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, krtek 2 napsal:

vycistil by som klapku ,a pretesnil sanie 

ale pises ze hlava bola dole daval nove tesnenia? myslim na sacie potrubie nie pod hlavu tam dal urcite nove 

ci pretesnoval sacie a vyfukove potrubie ,neviem presne ako si to myslel

To nevím, neřešili jsme. Výfuk opravoval už 3x, páč při sešlápnutí plynu neskutečně vrzal. Dával tam nějaké nové těsnící kroužky či co a celé to promazával, pokud to zase nevydrží v tichosti déle jak týden, čeká mě příště sundání nápravnice a navaření vlnovce. Co se týče toho senzoru, on si myslí, že půjde o něco závažnějšího, patrně škrtící klapka, kde prý v tuto chvíli není směrodatné, zda je zanesená či ne, ale zda něco není s elektrikou uvnitř, mno a pak ta váha vzduchu, kterou tam podle vás nemám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, krtek 2 napsal:

a to chcipanie je stale ? vonkajsia teplota na to nema vplyv?\

napr ze ked je teplo tak to zdochina a ked je chladnejsie tak je to lepsie alebo naopak

Jak kdy. Mělo to problém spíš s chladnými rány kolem šesté. Když jsou vedra, tak to má zase tendence samo od sebe zapnout klimu. Ale třeba dnes ráno (v 7hod) to chytlo napoprvé a bez známky odporu. Nejezdím každý den takto brzy, spíš nárazově, odpoledne problém není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...
  • O 1 rok později...

Ahoj.

Moc se v tom konkrétním motoru nevyznám, ale co ukazují korekce dávky paliva v %? Jaká hodnota je v dlouhodobých a krátkodobých korekcích na volnoběhu? To by pomohlo odhalit problém v motoru, nebo s dodávkou paliva.

Jinak obdobný problém třeba na Oplech byl způsoben čidlem teploty chladící kapaliny. Proto se tam dávalo čidlo vysloveně s pozlacením kontaktů.

Mára

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Petr.. napsal:

Proč sundávat nápravnici? Vyndáš středový díl výfuku a mezi přírubu a tlumič navaříš vlnovec.Alespoň tak jsem to dělal já na své 307 sw.

 

Vyřešeno změnou servisu a navařením vlnovce bez zbytečného sundavání čehokoli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Markusenka napsal:

Ahoj.

Moc se v tom konkrétním motoru nevyznám, ale co ukazují korekce dávky paliva v %? Jaká hodnota je v dlouhodobých a krátkodobých korekcích na volnoběhu? To by pomohlo odhalit problém v motoru, nebo s dodávkou paliva.

Jinak obdobný problém třeba na Oplech byl způsoben čidlem teploty chladící kapaliny. Proto se tam dávalo čidlo vysloveně s pozlacením kontaktů.

Mára

To netuším, jsem již zvyklý při každém startu lehce přišlápnout plyn a motor už nechcípe. Když jsem chtěl objednat originál MAP senzor z Kelly, přišlo mi místo toho čidlo teploty chladiče, že mnou požadovaný díl vůbec nevedou..je to už dlouho, nemíním se už nad tím rozčilovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...