Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Podložky pod kola - problém


Fišek

Recommended Posts

Zdravím, koupil jsem 18" kola, ale brzdový třmen dře do disků na přední nápravě, tak jsem koupil podložky (6 mm) a myslel jsem, že tím problém vyřeším. Ale po nasazení podložek už nemám k dispozici středový náběh na nasazení kola (viz foto). Může to kolo držet jen na šroubech a můžu s tím takhle jezdit? Protože podložky s náběhem, co jsem našel, se dělají až od 1,5 cm, ale to je zbytečně moc.

IMG_0773.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemůže to tak být chlapi :bojim, to osazení na podložce STŘEDI kolo na náboji, takže bez osazení kolo bude házet--nikdy to nevycentrujete, šrouby pouze drží kolo k náboji

podložka musí mít osazení z každé strany, tzn., že má vybrání pro nasazení na náboj a z druhé strany osazení na disk

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám ještě ke všemu jsi koupil podložky ocelové.když se koukneš,tak osazení se nechá udělat ,ale byla by to podložka tak cca 10mm.Když se to řádně odvrtá,tak se nechá i hmotnost u tý oceli slušně sundat. V každém případě předek s nákružky,zadek to snese.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za odpovědi. Pořídím si tedy podložky se středovým kroužkem, a nebo tam ještě zkusím dát 3 mm podložky, jestli to bude stačit. To by mi mohl ještě kousek toho středu zůstat na nasazení kola. A podložky jsem si nepálil sám, ale známý od známého, takže 100 Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...