Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

čerpadlo aditíva


PSK

Recommended Posts

Mám 307SW 1,6HDI, 109koní, 2004 FAP. Pri 122 tis. km mi v origo servise doplnili aditívum. Pri 155 tis. menený FAP. Mám 275 tis. a doteraz som nedostal hlášku o min. hladine. Čakám na to už dva roky. Pri kontrole som zistil, že mám plnú nádrž aditíva, a zasraný konektor a kovovú trubku od nádrže aditíva. Po očistení konektora s dvoma drôtikmi, hlási chybu prerušený mínus pol čeradla aditíva. Takže mi vôbec celé roky nedávkovalo aditívum. Kde je vôbec čerpadlo aditíva, ako ho vyskúšať a ako to sprevádzkovať. Prosím o radu. Má niektoe el schému zapojenia čerpadlá? Ďakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi pri 110 tis. km som začal občas pridávať do nádrže aditívum od MILLERS OIL  "DPF Cleaner and regenerator" Takže preto nie je filter uplne zapchaný.

Ďalšie zistenia a úkony:Po pripojemí PC bola hláška " mínus pól čerpadla aditíva odpojený" Urobil som nový prepoj na mínus pól na kábli. Teraz čerpadlo pri pripojení na 12V vždy ťukne.

Vie niekto ako dávkuje čerpadlo aditívum? Je to impulzne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...