Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

508sw nebo 308sw


chiquitara

Recommended Posts

před 12 minutami, Laďa napsal:

 ale o pohodlné nastupování a vystupování. Proto jsem dal přednost 5008 před 508.

Asi nemáš 2metry co? :D O pohodlném nastupování za volant do staré 5008 nemůže být ani řeč. Pokoušel jsem se o to několikrát. Ještě teď cítím to odřené ucho a krk o "A" sloupek :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O tej pôvodnej 5008 mi hovoril kolega, keď sa rozhodoval pre nové auto, tiež je vyššej postavy a otrepal si hlavu o dvere. Nakoniec skončil pr C4 Picasso, tam sa nikto na nič nehrá, veľa miesta pre nohy v predu, žiadne obrovské tunely ako pri iCOCKpit-e

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, MJSytic napsal:

Asi nemáš 2metry co? :D O pohodlném nastupování za volant do staré 5008 nemůže být ani řeč. Pokoušel jsem se o to několikrát. Ještě teď cítím to odřené ucho a krk o "A" sloupek :aut

Nemám. O tom problému ze špatným nastupováním jsem už slyšel, ale od lidí co jsou moc vysocí nebo tlustí. Mě se nastupuje dobře. Měl jsem tím namysli vyššý posed.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Picasso má "svojský" interiér, veď je to citroen :D nad volantom nieje nič, displej s ukazovatelmi je v strede, tu by sa head-up velmi uplatnil. Tiež volič aut prevodovky je iba taká malá páčka nad volantom, ale to je uplne jedno. Samozrejme priestorom hlavne v zadu je to menšie ako 508

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To asi záleží na tom, jak je ta "Allurka" dovybavená a s jakým je motorem. V GT je jen jeden 2.0 180k s AT6. GT má jinou přední nápravu (jako 407). "Obyč" verze jsou s klasickým "McPherson". GT má taky trošku tužší podvozek :myslim (alespoň tak to bylo - nevím jestli neuddělali nějaké změny ve výrobě).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Motorem by to mělo být stejné. AT je standart,bez něj auto nechci. 

Co jsem se dívala,tak GT má oproti allure kameru,přední senzory park.,lepší sedačky,hlídání mrtvého úhlu a ten lepší podvozek. 

Jedná se mi hlavně o ten podvozek....jestli ho opravdu musím mít,je to při jízdě znatelně cítit??? (berte v potaz,že jsem ženská..) samo,že manžel ten lepší podvozek chce...ale...

Není to auto do práce,na každodenní sezení za volantem, hlavně na víkendové tripy, na občasnou dlouhou cestu zpět do Čr...

Upraveno uživatelem chiquitara
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znatelně to je cítit, když se jede po rozbité D1 nebo po Praze. GTčku se ty velké díry vůbec nelíbí. Klasika to žehlí lépe. I tak bych ale GT za obyč verzi nevyměnil :aut
Tohle si musí každý rozmyslet sám :myslim 
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Peugeot verziu 508 GT vyradením motorizácie 2,2 v podstate zabil :grr Pre mňa vždy znamenala výnimočnosť tejto verzie v prvom rade najsilnejším motorom a následne tomu prisposobený podvozok. Takto je to príloha bez mäsa :bojim A na vine je kto? no zas..ná EU, ale to nemá zmysel tu riešiť. Ad predné senzory - mám v allure, kamera má minimálnu pridanú hodnotu proti senzorom, lepšie sedačky, to neviem v čom sú lepšie, zrejme tá masáž, ak je to ako v C4 picasse, tak to tam vobec nemusí byť (hýbe sa tá bedrová opierka hore dole a dnu a von, nič viac a ten mrtvý uhol, ten je OK, ale ten by ma pre GT nepresvedčil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pondělí ještě obvolám druhé dražší vozy,třebas budou mít něco nad výbavu. 

Mě láká akorát ten mrtvý úhel a senzory. Sedačky neřeším,mám krátké nožičky,nepotřebuji prodlouženou podporu stehen.. stačí mi i manuální posouvání sedaček...

Masáž je jen taková symbolická, zkoušela jsem to při testování. Ale nastavení bederky se hodí.

 

Upraveno uživatelem chiquitara
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kvôli masazi som chcel c4 picasso, skusil som to a je to riadna hovadina, zbytocnost, ktora tam ani nrmusi byt, lebo ziadny ucinok. Predne senzory, bocne senzory a merania parkovacieho miesta mam v P508 a to nemam GT. Mrtvy uhol nemam, sice skoda, ale do teraz som to nemal v ziadnom aute a nechyba mi to nejako.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...