Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

508sw nebo 308sw


chiquitara

Recommended Posts

Kvôli masazi som chcel c4 picasso, skusil som to a je to riadna hovadina, zbytocnost, ktora tam ani nrmusi byt, lebo ziadny ucinok. Predne senzory, bocne senzory a merania parkovacieho miesta mam v P508 a to nemam GT. Mrtvy uhol nemam, sice skoda, ale do teraz som to nemal v ziadnom aute a nechyba mi to nejako.

Veď práve, tá masáž nemá význam. Bedrovú opierku mám, ale tiež je to vec, za ktorú by som si nedoplatil ani cent. Ten vysúvatelný sedák tam nemám, to by možno malo vačší zmysel ako tá bedrová opierka. Predné parkovacie senzory sú podla mňa celkom bežná výbava.


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vôňa nového auta za to asi stojí :) Ja osobne by som nové kupoval skôr niečo menšie do mesta, nejakú 208, resp. už si počkám na jej nástupcu. Tieto velké autá velmi padnú na cene za prvých pár rokov, ale nechcem v žiadnom prípade odhovárať. Skôr by som doporučil pritlačiť predajcu, aby išiel s cenou čo najnižšie, následne behol k ďalšiemu a potom vynral podla ponúknutých možností a celkovej zľavy. Pri týchto autách sa musí dať stlačiť cena aspon o 3.000€, inak by som sa s nimi ani nebavil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je snad každého věc, co si koupí a zda to ztrácí na ceně. 

Co si budeme povídat, nové auto je nové, na budíkách je nula a každý ať si ho zhuntuje sám. ;) Případně nějaký demo vůz ještě s nějakou slevou.  

Já jsem ve fázi, kdy váhám nad nákupem novějšího auta, ale o kategorii níže. Je tu i varianta nového (skladovky), nebo i tříletého s vyšším nájezdem (pří výrazné slevě mi to nevadí), ale jasnou historii. Ale moje rozhodování je na delší debatu. :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, MilanF1 napsal:

To je snad každého věc, co si koupí a zda to ztrácí na ceně. 

Co si budeme povídat, nové auto je nové, na budíkách je nula a každý ať si ho zhuntuje sám. ;) Případně nějaký demo vůz ještě s nějakou slevou.  

Já jsem ve fázi, kdy váhám nad nákupem novějšího auta, ale o kategorii níže. Je tu i varianta nového (skladovky), nebo i tříletého s vyšším nájezdem (pří výrazné slevě mi to nevadí), ale jasnou historii. Ale moje rozhodování je na delší debatu. :D 

Milane proč ne, děti nemáte a v nejbližší době asi neplánujete,tak proč si neudělat radost...když na to máš....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, loque napsal:

Tak vôňa nového auta za to asi stojí :) Ja osobne by som nové kupoval skôr niečo menšie do mesta, nejakú 208, resp. už si počkám na jej nástupcu. Tieto velké autá velmi padnú na cene za prvých pár rokov, ale nechcem v žiadnom prípade odhovárať. Skôr by som doporučil pritlačiť predajcu, aby išiel s cenou čo najnižšie, následne behol k ďalšiemu a potom vynral podla ponúknutých možností a celkovej zľavy. Pri týchto autách sa musí dať stlačiť cena aspon o 3.000€, inak by som sa s nimi ani nebavil.

Nechceš to nechat na kupci co si koupí? Jestli osobák, náklaďák nebo autobus? Jestli mám rád velký auta, tak si nekoupím 208. A kdyby jsi četl na co to chce členka chiquitara koupit, tak by jsi ji neradil koupit takový prckolet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jej neradím kupovať 208, asi som sa zle vyjadril... písal som ja osobne, nie kúp radšej ;) a keď sa pozrieš do mojho podpisu, tak mám 406 a 508, takže nie malé autá a práve z dovodu velkej straty na cene som kupoval jazdenky. Nikoho by som si ale nedovolil odhovárať od kúpy nového auta, má to svoje výhody, ako záruka, dokonalý stav, je na uživatelovi, ako s nim bude nakladať ďalej. Pokial je ponuka na allure 508 s automatom okolo 20k€ tak si myslím že to je super ponuka :)


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, Charlie 1 napsal:

Milane proč ne, děti nemáte a v nejbližší době asi neplánujete,tak proč si neudělat radost...když na to máš....

Udělat si radost, to je otázka ... nechce se mi kupovat auto jenom kvůli tomu, že je mladší a bez začínající koroze. S tím, že jízdní projev a komfort je srovnatelný s 306, která funguje a funguje dobře. Když si udělat radost, ať to auto jede. To u 308 s 1.6 HDi 84/88 kW nedostanu - poměr výkon/váha je stejný jako u 306 (mám přidané koníky). GTIčko je finančně sebevražda, GT v naftě pořád nepřinese kýžený zážitek a GT s 205 koníky? V tomto týdnu jsem jeden dvouletý auták projížděl a bohužel ty koně jsem necítil, odhadem jich bylo tak 150 (pocitově). 

Chtít nutně jiný auták a klidně s vyšší stavbou karosérie, koupil bych tu tříletou 3008, co je v zde v inzerci. Ještě jsem nedospěl do fáze, že potřebuji do auta pohodlně nastupovat. :D 

Ale to už jsem hodně off topic. Prostě tazatel má vybráno, jenom ladí detaily výbavy. To je ideální fáze. Já mám do této fáze hodně daleko. :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, loque napsal:

Ja jej neradím kupovať 208, asi som sa zle vyjadril... písal som ja osobne, nie kúp radšej ;) a keď sa pozrieš do mojho podpisu, tak mám 406 a 508, takže nie malé autá a práve z dovodu velkej straty na cene som kupoval jazdenky. Nikoho by som si ale nedovolil odhovárať od kúpy nového auta, má to svoje výhody, ako záruka, dokonalý stav, je na uživatelovi, ako s nim bude nakladať ďalej. Pokial je ponuka na allure 508 s automatom okolo 20k€ tak si myslím že to je super ponuka :)


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

Úplně super cena to není, psala jsem cenu bez dph...beru to bez ní. 

Snad se kruh brzy uzavře. Děkuji všem za připomínky a podněty. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...