Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

508sw nebo 308sw


chiquitara

Recommended Posts

Zdravím vespolek. Kupujeme nové auto a měla jsem příležitost se svézt v 508sw, jako spolujezdec, vzadu i jako řidič. Zalíbilo se mi. Auto chci vyvézt do zahraničí, a víceméně s ním jezdit na víkendové tripy a občas zpátky do ČR. Doporučíte mi koupi nebo spíše od nákupu odradíte? 

308 zvažuji, neseděla jsem v něm, obávám se, že je v něm vzadu méně místa. 

 

Děkuji za vaše doporučení. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tazko radit. Mam 508 SW, je to paradne auto, mam tiez kratku 308 a mal som aj nejaku dobu 308 sw. S kazdym autom som bol spokojny, ale 508 je o triedu vyssie ako 308, pohodlne na dlhe cesty a priestranne. Ak mas moznost vyskusat 308 SW, tak ju skus, aby si mal realny obraz na obe auta. Ja osobne by som volil 508 SW, aj ked cena vozidla je vyssia

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Popravdě jsem 308 úplně přehlédla. Na emot.d. jsem jela hlavně kvůli nové 5008. Byla jsem nadšená,ovšem po presednutí do 508 bylo vymalováno. Je to dost peněz,proto jsem tady a ptám se.  

Původním záměrem bylo koupit rodinné mpv. A mám ještě nabídku na vw touran v benzínu. Obojí je za stejnou cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do 308 se 3 dospělí vejdou, ale nesmějí být nadprůměrně dlouhý :D Já když si v 308 sednu za volant, tak si za mnou nedá dolů nohy ani dítě :roll
Pokud to má být auto na delší cestování, tak bych dal přednost 508, i když je to konstrukčně už stará pixla :aut  Co se týká 5008, tak ten starší model by mohl být taky alternativa - nějaká skladovka se určitě ještě najde :myslim 
Ale chápu, že když se člověk sveze s 508, tak se mu do té "dodávky" nechce :D 
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Grand picasso mě vůbec neoslovilo. 

Další dva kandidáti touran a zafira,kteří připadají v úvahu.

Jak jsem psala výše, při jízdě 508,jsem zapomněla na jízdu v nové 5008. A už jsem manžela zpracovávala na toto auto. 

Že je to starý model mi nevadí, spíš,že je to těžký kolos. Jezdíme opatrně,nepotřebujeme žádného divočáka.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zafira je brzo hnijící šrot a Touran předraženej šmejd :aut

Třetí řádek jsem vůbec nepochopil :o :bojim :roll :D

5008 Dodávka ??? - Je to prostorné rodinné auto a né protáhlá placatá limuzína :aut

Né vážně: Vyberte si auto které se Vám bude líbit a bude vyhovovat Vašim potřebám...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doprucuji nejdrive auto prihlasit v CZ, abyste se vyhnuli placeni dane za prve prihlaseni auta (zalezi jak ktera zeme). A rovnou chtit od prodejce COC list na prehlaseni v zahranici. S COC listem to udelaji na pockani. Bez COC budete muset v Nemecu na TUV (a nebo si v cz u prodejce vyzadat nove vystaveni za 5tis kč), a tam vam do druheho dne(zalezi jak stihaji) za poplatek udelaji Datenblatt a s tim pak na Zullasungstelle.

Jinak, ja si sel koupit vybavenou 308 a odjel jsem nakonec 508 za stejnou cenu. Ted mam zase nutkani vymenit 508 za 308GTi:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravidelne sa vozim v aj aj (308-508), mám 195cm a pohodlie pre vodiča mám aj aj. Horsie je to už za mnou. V 308 sa nezmestí nik, v 508 nižší v pohode. Čo sa týka pohodlia určite 508, pohodlnejšie "fotelky", lepšie odhlučnenie , pocitovo bezpečnejšie. Na margo modernosti mi príde 308 T9 modernejšia ako 508, resume 508 za mna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, AlBunda napsal:

Doprucuji nejdrive auto prihlasit v CZ, abyste se vyhnuli placeni dane za prve prihlaseni auta (zalezi jak ktera zeme). A rovnou chtit od prodejce COC list na prehlaseni v zahranici. S COC listem to udelaji na pockani. Bez COC budete muset v Nemecu na TUV (a nebo si v cz u prodejce vyzadat nove vystaveni za 5tis kč), a tam vam do druheho dne(zalezi jak stihaji) za poplatek udelaji Datenblatt a s tim pak na Zullasungstelle.

Jinak, ja si sel koupit vybavenou 308 a odjel jsem nakonec 508 za stejnou cenu. Ted mam zase nutkani vymenit 508 za 308GTi:-)

S tím vývozem se ještě se pozeptám známých. Mám to komplikovanější. Zatím vím o variantě vývozních značek a přihlášení tam. To okolo budu zjišťovat až budu mít jisté auto, zatím je v rezervaci (a doma se dohadujeme o barvě..haria..vs bílá). 

Kdybych totiž v ČR nesehnala vhodné skladové auto, tak bych musela až tam.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám bílou perleť a není to špatný. Když je umytá, naleštěná a svítí sluníčko (a to je skoro pořád), tak je to paráda :super Ale popravdě to byla až čtvrtá barva, co jsem chtěl. 1. hnědá, 2."zlatá", 3.tm./sv. modrá a pak zbytek. Ale sháněl jsem ojetinu, takže to je vždy trochu o kompromisech. Navíc auto řídím zevnitř, takže ta barva neměla úplně nejvyšší prioritu ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...