Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Alza a Nový Samsung každý rok


Radek Hurvajz

Recommended Posts

Máte tohle někdo? Funguje to bezproblemově?

Myslíte si že to má smysl? Celkem by mě to zajimalo, sice poslední telefon jsem měl 3 roky, ale citím zastaralost každým dotekem a připojením k netu když chybí LTE, navíc jsem s ním bacil o dlažbu tak mam krasnou upravu skla, naštěstí dotyk funguje.

Kdybych nový kupoval každý rok tak se toto vyplatí, ovšem při 3 letech je to asi nesmysl, i když.....

https://www.alza.cz/novysamsung

https://www.alza.cz/haas

Pro Jabčáky - https://www.alza.cz/novyiphone

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Radek Hurvajz changed the title to Alza a Nový Samsung každý rok

Platíš vlastně pronájem, takovej operák na mobil no. 690,- měsíčně za A5 a nová stoji 10tis, pokud by to opravdu bylo vždy za rok jiný telefon tak by to bylo celkem vyhodný.

Ale jak píšu, zaleží na tom jestli ten nový jednou za rok potřebuju. U podnikatelů je možnost na dva roky, ale jen S8 a tak dražší, i když vzhledem k její ceně se to vyplatí ještě o něco víc.

Ten kdo telefony likviduje jeden ročně tak nemá co řešit

Na ty strance si nahoře mužeš vybrat i NTB, nebo TV s podobným pronájmem.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že až po roce budou dobré reference. :) 

Zajímalo by mě, v jakém stavu ten telefon po roce máš vracet. Třeba u operáku na auto je to docela přísné. 

Takový produkt pro mě není, mám starou krasnu telefon a ten samý v šuplíku jako rezervní. :D Nicméně pro někoho, kdo chce furt nový telefon a dokonce i jednou za rok "záruku na poškození", to bude fajn. Ani po roce nemusí řešit opravu a případný prodej. Je to řekněme pro pohodlné lidi ... stejně jako u aut. ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podmínky jsou přísné...k mobilu dostaneš předem daný obal ve kterém ho musíš nosit a je tam přísné omezení poškození třeba škrábancem...pak to musíš uhradit nějakou částkou. Rok platíš pronájem a oni ten mobil pak přeprodávají dále....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda mobil mám pokaždé na 2 roky, pak si vezmu od operátora za výhodnější cenu novej. Takže pro mě by to určitě nebylo. Dávat třeba jen 690 měsíčně, to máš za rok cca 8500 tisíce, takže ten mobil si téměř koupíš, když novej stojí 10 nebo 11 tisíc, a když si ho koupíš za 11 tisíc, tak za rok ho stejně prodáš za 3-4 tisíce, takže to vyjde na stejno. 

Jen se musíš řídit jejich požadavky ve smlouvě. To si raději koupím mobil co stojí 16 tisíc, od operátora za 11 tisíc a mám ho 2 roky, pak ho dám do skříňky a vezmu si zase novej. 

Ale pro toho kdo chce každej rok novej, by to mohlo být dobrý, podle mě je to kravina. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě dává T-mobile slevu pokaždé, mám tam jen 2 paušály a internet, ale mám hubu, a pokaždé to ukecam, i když to někdy trvá třeba půl hodiny, žena tam už se mnou nechce jezdit :D

Ale mám to tak pokaždé, protože pokaždé před podpisem prodloužené smlouvy chci odejít jinam :D

Ale je fakt že ty slevy teď už moc nejsou, dříve to bylo mnohem lepší. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Šalda napsal:

Já teda mobil mám pokaždé na 2 roky, pak si vezmu od operátora za výhodnější cenu novej. Takže pro mě by to určitě nebylo. Dávat třeba jen 690 měsíčně, to máš za rok cca 8500 tisíce, takže ten mobil si téměř koupíš, když novej stojí 10 nebo 11 tisíc, a když si ho koupíš za 11 tisíc, tak za rok ho stejně prodáš za 3-4 tisíce, takže to vyjde na stejno. 

Jen se musíš řídit jejich požadavky ve smlouvě. To si raději koupím mobil co stojí 16 tisíc, od operátora za 11 tisíc a mám ho 2 roky, pak ho dám do skříňky a vezmu si zase novej. 

Ale pro toho kdo chce každej rok novej, by to mohlo být dobrý, podle mě je to kravina. 

Kolik jsi dostal slevu na ten Huavej?:P

Upraveno uživatelem minimaxa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měli ho za 16 tisíc, já ho mám za necelých 11 tisíc, první nabídka od nich byla 14 tisíc, tak jsem jim řekl že je to škoda, že si neumí vážit věrných zákazníků, a že všechno přenesu ke konkurenci, no a za půl hodiny přemlouvání to bylo, a to jsem mu ještě na konci řekl že chci ještě tu power banku co dávali o vánocích, řekl mě že už ji bohužel nemají, ale že má jednu doma, že mě ji dá, tak jsem jsem se ještě pro ni druhej den stavil :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

700 měsíčně za mobil, co stojí 10, to mi teda nepřijde, že by se extra vyplatilo, když jej za 10 koupím, zač jej za ten rok prodám, kdybych jej chtěl prodat, hádám že za víc než šestnáct stovek, na kolik vyjde takhle. Možná pro někoho, kdo "musí" mít každej rok novej, ale to zas novinky vychází častěji, ne? Znám pacienta, co si novej mobil kupuje co půl roku a ty "staré" posílá dál, a prej to vždycky prodá docela slušně, akorát nevím přesně, kolik to "slušně" vlastně je...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No taky by se mi líbilo " bejt pacient " a každej půlrok měnit telefon. Ale nejsem a nebudu protože současnej telefon mám Nokii( Lumii 530) s WIN a marně přemýšlím co bude další ač jsem podle někoho limitován tím že k WIN neexistují takové aplikace jako k droidu ale to mě tolik netrápí protože foun mám na telefonování sem tam SMS a zbytek je vcelku navíc. Jediný co mě mrzí že zatím snad nefunguje aplikace záchranka pro WIN ..  Co potřebuju na netu tak si najdu doma na notebooku nebo na tabletu. Takže jako vzít si telefon do " pronájmu " to není pro mě každou chvilku s ním někde švihnu nebo mi upadne v práci ho válím v busu kde se dá taky podle toho vypadá takže já bych platil celej rok nájem a ve finále bych musel doplatit celej foun.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle je jasný každopádně. :D

Ale jinak jak pišu nahoře, kdo chce mobil každej rok novej a pojištěním proti rozbití a kradeži, ovšem toto lze uplatnit jen jednou za cyklus, tak je to asi dobrá volba.

Třeba mně telefon v současné době vydrží tak 2 - 3 roky takže to je nesmysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...