Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

proplach dpf


Marcinos

Recommended Posts

  • O 3 měsíce později...

Měl bych dotaz týkající se FAPu, ale nechce se mi zbytečně zakládat nové vlákno, tak to zkusím tady.  Diag mi ukazuje, že je filtr zaplněn aditivem. Ale auto nic neukazuje a regeneruje po krásných 600-800km, podle provozu. Mám teď hned přemýšlet o proplachu, nebo to ještě nějaký čas vydrží? Aktuálně najeto něco málo přes 170tkm. 

Upraveno uživatelem kratales
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ChouLu Používám FAP Citroen/Peugeot z Amazonu, ale úplně to stejné prý ukázala i orig diagnostika a to P1445 - množství aditiva příliš velké. V autě ještě žádná hláška nevyskočila. A dle dat z diferenčního snímače jsou hodnoty OK, vůbec to neukazuje na nějak zanesený filtr. Dnes proběhla regenerace až přesně po ujetých 800km (zřejmě nucená). A regenerace dle provozu probíhají nejdříve po 580km pokud převažuje městský provoz a pokud je tam cca. 1/3 město, 1/3 okresky a 1/3 dálnice, tak se obvykle spouští až na těch 800km. Zřejmě vše funguje jak má, koncovka výfuku krásně zrcadlová, teda mimo trošku bahna z našich cest 🙂

Upraveno uživatelem kratales
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...