Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

proplach dpf


Marcinos

Recommended Posts

  • O 1 rok později...

Po čase oživím s dotazem. Čeká mě řešení FAPu. Nedávno jsem se ptal v Plzni v Peugeotu na možnosti řešení. Repas 19t, nový 25t. Nebo nechat vyčistit, ale je tam alespoň nějaká možnost, že bude fungovat správně? Případně máte kolem Plzně osvěčenou firmu na čištění. Nebo dát do autorizáku a vzít repas. Či ten nový? Nebo jinou firmu? Poslední dobou slyším reklamu na jednu v Křimicích (nechci jmenovat)

Upraveno uživatelem MATTESS00
doplnění
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 3 týdny později...

 @kexxo89 ona je otazka co za tech 144 ecek dostanes. Jestli psonskou trubku co se tvari jako DPF nebo funkcni dil se zarukou. Ja bych nezavrhoval to cisteni, treba v Trnave TADY je firma ktera dava protokol a zaruku 12 mesicu nebo 100 tis.km. Na osobak za to chtej 180 Eur. Co jsem slysel tak lidi vyhozeni z STK/Emise na ne pejou chvalu:myslim   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zdravim, taky budu řešit fap, chcete mi říct, že noví fap na internetu za 6500 je repas? Mam 2,0 hdi 6erhr z roku 2005. Já to vidim jako možnost, v Liberci se pucuje za 5500 + demontáž montáž. Radši bych koupil za tyhle peníze než čistil.

 

Upraveno uživatelem Péťa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi bych sel JEN do origo repasu od Peugeotu. Ty nabizene nove jsou z Polska a jestli se Ti povede projit na STK je sazka do loterie. Stejne tak e tou sazkou do loterie cisteni. Dnes uz neni doba, kdy na emisni konrole prochazely Vochcafky coudici jak flotila druhovalecnejch bojovejch lodi, dne kolikrat neprojde dva roky stary auto s najezdem 50k km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fap.jpg

Filtr pevných částic Peugeot 407 2.0 HDi 100kw

Výrobce: RŮZNÍ VÝROBCI
Cena 1ks
Hodnota DPH 677 Kč
Prodejní cena: 3899 Kč
 
 
 

Popis produktu

Filtr pevných částic DPF/FAP



PEUGEOT
407 (6D_) limuzína
2.0 HDi 135 100kW/136hp
[05.2004-nyní]
PEUGEOT
407 SW (6E_) kombi
2.0 HDi 135 100kW/136hp
[07.2004-12.2010]

 



U TOHOTO ZBOŽÍ JE NUTNÁ PLATBA PŘEDEM NA ÚČET...!!! Je to snad divný že se na tu moji hrobku prodává levnej FAP

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...