Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

RT3 navigace


Michal.T

Recommended Posts

V 2. 7. 2017 at 13:57, Doctor Who napsal:

ISO je obraz disku. Takže to vypal třeba přes NERO.

Dobry vecer, CD jsem vypalil v NERU, ale nejde to. Neustale to pise, vlozte navigacni CD. Bud delam neco špatně, nebo nevim. Muze te mi napsal prosim nejaky strucny  navod jak to presne udělat? Děkuji 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Dobry vecer, po delší odmlce jsem tady znovu. Stale problem s navigací. Vyzkousel jsem uz vse, cd mechanika je v poradku. Mapy jsem nějaké stahnul a vypalil jako obraz, ale nic se mi nenacita. Stale to chce navigacni cd. Pro jistotu jsem vyfotil obrazek displeje s tim co tam mám. Nevim konkretne zda je nutné neco auktualizovat, myslim software atd.  Domnivam se, ze jde o RT3, ale jisty si nejsem. Pokud nekdo ví, můžete mi sem prosim dat odkaz kde co stahnout. Myslim mapy nebo i popřípadě nejakou aktualizaci softwaru? Omlouvám se, ale jsem v techto vecec tak trochu laik. Dekuji všem.

20170722_095346.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, xpetrix napsal:

Napaloval si to cez NERO?Je to RT3 CAN s poslednou verziou sw.No je dolezite aj to,co za mapy si stiahol.

Někde  na ulozto jsem objevil mapy pro RT3 2016/2017. Vypaloval jsem to v Neru nejnižší rychlosti. Vypálení probehlo v poradku, ale při kontrole dat na CD to našlo nějakou chybu. Možná  je to tim, ale jisty si nejsem. Nebyl by nějaký odkaz co správného a kde stahnout?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 7. 2017 at 22:57, TomasARN napsal:

Snad si nenahral iso subor na cd. 

Vypaloval jsem to jako obraz disku. Stahl jsem stredni evropu 2016/2017 a kdyz dam CD do mechaniky tak to neco načítá. Je tam vidět kompas a vedle  trojúhelník s přesýpacíma hodinama jak neco neustale načítáji. Ale zadna mapa. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...