Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

peugeot 406 coupe 3,0 V6 140 kw auto bez výkonu


Alex West

Recommended Posts

Dobrý den profíci, prosím o rady, mé auto zratilo výkon a kolísaly otáčky, auto začne zabírat přesně ve 4000 otáčkách a to úplně vystřelí. Vyměnil jsem krokový motorek, vyčistil dúkladně kn vložku. Diagnostika nic nenašla. prosím o rady a zkušennosti. Díky za každou radu která může být přínosem.

Upraveno uživatelem Dobrman007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Hmm, zase jeden co zapoměl heslo a tak založí novou registraci, dělají tady akorát bordel!

Kdyby napsali na info@peugeot-club.com že zapomněli heslo bylo by to jednodušší, ale holt se jim nechce chvili počkat když svoji blbostí zapomenou heslo.

 

No jinak, učty Dobrman a Dobrman007 spojím do jednoho

Tak nakonec se nam z něho vyklubal Alex West založený už v roce 2009 a zapomenutý heslo. Takže ted po tom co jsem to všechno pospojoval a přenastavil mi dluží panáka :D

A doufám že příště už heslo nezapomene, a když jo tak nejdřív zažádá o obnovu, ta možnost je i v přihlašovacím dialogu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V servisu prostě nevědí co s tím autem je. napadne někoho čím to může být? neplynulé rozjíždění místy přestane přidávat a ve 4000 otáčkách auto konečně vystřelí. prosím o každou radu. Diagnostika nenašla chybu!! Mám náhradní řídící jednotku vyřeší výměna něco? a nebo zas vyhodím další tisíce? dík moc za každou radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...