Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nová 5008


mr.pecoun

Recommended Posts

před 21 hodinami, pette napsal:

jj z venku i uvnitř hezká, akorát výška osob nad 160 cm  u zadního víka neprojde bez ohnutí  :(

 

asi model určený pro asiaty, nee ??:D

to není dobrá známka pro konstruktéra, evropané mají v průměru výšku 180 cm a takový člověk by neměl u moderního auta valit hlavou do otevřeného zadního víka, to ať se na mě žabožrouti nezlobí:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 20. 6. 2018 at 11:38, pette napsal:

jj z venku i uvnitř hezká, akorát výška osob nad 160 cm  u zadního víka neprojde bez ohnutí  :(

 

Co to je za kravinu? Auto bez střešních lyžin je vysoké 160cm s nima o 4cm víc. Pokud má/mělo el.otevírání pátých dveří. Tak tam se dá nastavit do jaké výšky se mají otevírat. :myslim

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak pokud to jde nastavit do jaké výšky se mají otevírat (třeba 190 cm a více ) , tak je prodejce kde jsem byl ko..t.

Auto stálo na rovině a po otevření víka bych si urazil palici. Na mojí reakci  že je to strašně málo se divil, že to musí stačit. Měřil 161 cm .

Tak by mě teda zajímalo do jaké výšky se dá otevřít :bacha 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem našel ten článek, kde jsem četl do jaké výšky se otevírají páté dveře. http://www.auto.cz/test-start-dlouhodobeho-testu-peugeot-5008-2-0-bluehdi-133-kw-eat6-gt-113391

" ... do zavazadlového prostoru se vejde 702 litrů, s vyjmutými sedačkami třetí řady si polepšíte zhruba o osmdesát litrů. Krásné hodnoty, jenom bacha na hlavu, páté dveře se otevírají jen do výšky lehounce přes 180 cm. "

:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je potřeba si to zkusit kolem auta  projít  ( a těch 160 jsem plácnul v nadsázce ale chytří to snad pochopili :

Takže prodejce není ko..t ale machr nekecal :super . Výš to určitě nejde to by zvedlo střechu. koukal jsem na to, není tam místo.

Je to proti mojí 5008 ku.va znát. Pokud zaparkuješ u chodníku nebo v dolíku na našich silnicí běžně, tak  je to fakt málo.

A taky kufr je i užší než u staršího modelu. Jinak pro menší lidi asi dobrý :bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...