Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nová 5008


mr.pecoun

Recommended Posts

Lidi neblázněte.Všechno je to fejk a reklama na Peugeot. Není to 4x4, takže ve skutečnosti by s tím takhle jet nemohl aniž by zapadnul nebo vyletěl z cesty:bojim 
S tou 1,2 ve 4 lidech dosáhnul rychlosti 100km/h??? Další podvod. Vždyť ten motor by se při té zátěži rozpadnul a kleknul už při sedmdesátce :aut  


Ty srando. :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
V 23. 10. 2017 at 10:03, Mojo2 napsal:

ten test se mi docela libi. Jen me trochu mrzi, ze tam nemeli i tu 1.6 naftu. Nesouhlasim s tim, ze to bude podobne jako ten trihrnek. Ten je mi proste do takovyho auta jako pest na oko.

Nesouhlasit můžeš, ale ono to tak opravdu bude:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

A jak někdo může napsat, že na zasněžené cestě mu chybí pohon 4x4 a že to kolečko AllGrip nezachrání. A na druhou stranu nezapomene poznamenat rivala ve třídě od Škodovky, který nemá digitální přístroje. To ta reklama musí být opravdu nacpaná všude? Že mi lezou krkem ty na nejlepší a nejkvalitnější český auta jsem si už zvykl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak může to hovado napsat - "Většina z vás má zřejmě model 5008 zafixováno v paměti jako nevzhledné a nepříliš podařené MPV." :bacha

Asi se té většiny ptal. Tím pádem spadáme do menšiny. :D Hodnocení designu toho a onoho je podle mě jen na daném hodnotiteli. Každému se líbí něco jiného.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

z mého pohledu patří 5008 k tomu povedenějšímu mezi MPV i když jsou hezčích (S-MAX, zafira tourer, nové C4GP, MB třídy R, i nový grand scenic, nebo nádherný nový espace). Hrůzy do folcvágnu tam ale nepatří úplně jedno, od které koncernové značky. Možná vybavené, dejme tomu praktické, každopádně ošklivé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...