Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

"Zblázněný stěrač"


Stříbrňák

Recommended Posts

Zdravím, zkusím dotázek, kdyby s tím měl někdo náhodou zkušenost, nebo třeba o tom něco slyšel.. 
Zlobívá mě elektrika.. Přepíná se mi rádio z CD na rádiové stanice. Vždy jen na pár vteřin a naskočí to zpět. To bych se nedivil, kdyby se rádio přehřívalo, protože přehrávaná CDéčka jsou dost teplá, ale teď to co mi vadí.
Z ničeho nic se mi začne odstřikovat zadní stěrač i se stíráním. Někdy jen tak decentně, akorát, že to i uvítám, ale někdy to odstřikuje docela dlouho a náplň do odstřikovačů pěkně mizí. Takže kdyby někdo věděl, budu rád když mě někdo přiučí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Mam podobny púroblem zo zadnym stieracom  ked odomknem dvere tak sa mi spusty zadny stierac a dakedy  zotre  10x dakedy 2 x  ale  zastavi v kadejakej polohe  aj v strede okna dakedy ide az dole ramienko  drzi pevne kable som skusal kontrolovat ale nikde som nenasiel posklodeny  az po prechodku do  vnutra som kontroloval   a ked zapnem packou a vypnem tak tiez zastavi v kadejakej polohe aj v strede 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...