Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Spotřeba


Matyb66

Recommended Posts

Když jsou dobrý podmínky , minimální provoz , studenej vlhkej vzduch , tak se dá i takto.

( Mezi Třebíčí a Doksy po silnici č.38 - 200 km ) , dvakrát tam a zpět. A ta první byla pod pět. Pak už byl větší provoz, i průměrná rychlost padla

DSC_0976.JPG

DSC_0922.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
  • O 2 měsíce později...

Rodina má dovču ja cestu😅

Je ale pravda že ta 100km/h by se snesla. Automat lechtal 6 po rovině na 1500ot, mírný kopec 5 na 2000ot a kopecky kolem Villachu na 4 na 2700ot. Teplotu přesně nevím...2dilky nad 90. Manuálně už nechtel automat řadit a tempomat taky blbnul. Bylo ale 30stupnu venku podle palubovky. Pak se ochladilo na 18stupnu a zase vse ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

No já s 807 jezdím jen dálky , žádný courání po městě ... Samý meziměsta 😉

Jezdím buď do práce ( trasa 30 km ) , k přítelkyni ( 70 km ) a pak hlavně x-krát do měsíce Třebíč - Havl. Brod - Čáslav - Kolín - Mladá Boleslav - Doksy , otočit se a zpět . Pokud možno , vybírám si dobu kdy je předpoklad malýho provozu nebo noční jízdy . Někdy to vezmu po D1 + D10 . 

Nemá u mě lehkej život moje osmsetsedma 😂 , ještě cca tisícovka a dokončí devátý kolečko kolem zeměkoule .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Já dnes taky jel kolem benzinky ... kolem mnoha benzinek . V Rakousku tam na totemech bylo 1,99 jak za naftu , tak za benzin .  A co nejhorší , musel jsem i natankovat . Za nedlouho může přijít doba kdy už jen řekneš ... šel jsem kolem benzinky .

Jinak cesta do Vídně :

 

IMG_20220307_112911~2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

2.0, 120kw(byl jsem na chipu, před ním na brzdě 107kw, 330nm, po něm 122kw, 390nm). V zimě to brali v průměru 7.7, teď 7.3. Léto do 7/100 nyní, jezdím svižně, spíše naložený. Rekord loni do Chorvatska 6.4. Ale jel jsem s tchánem ve voze za námi, tudíž dálnice max 130km/h. Ale teď jsme jeli Jilemnice-Sumava a zpět, spíše plný plyn, dálnice 130-145, a dle tankovani 7.23. Od začátku(11/2019) dávám tankování do fuelia, to snad nelže, chip tomu pomohl, snad to vydrží i převodovka, tak či onak, za studena pomalu, zvolna, ono, to auto k závodění nesvadí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Ahoj, přidám spotřebu našeho minibusu....

rok výroby 2006, motor benzínový 2.0i, kód motoru RFJ, výkon 103kW, pětistupňová manuální převodovka, přestavěný v roce 2008 na LPG Prins.

Spotřebu na benzin neměřím, protože se jezdí stále na plyn a benzín se použije pouze na start a po ohřátí vody se přepíná na plyn. Nicméně i benzin ubývá a to hlavně v zimních měsících.

Jinak dojezd na plnou plynovou nádrž 55l LPG je okolo 500km, podle toho jak a kde jezdíme. Dálnice do 120km/h, vedlejší cesty do 80km/h, jinak školka, nákupy, město.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, davidse napsal:

... na dálnici klidně i za 6,3l)

 

Bylo to taky klidně, 3 dospělí + 2 děti a plná nálož na dovolenou Itálie přes Budějice čili nejen dálnice ... 6,13 (2.2 nafta)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...