Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sekačka - Výběr do 15 tis ? Doporučení, klubáci se slevou?


ChouLu

Recommended Posts

Ahoj,

Tak mi dosloužila po 14 letech sekačka a potřebuji nutně vybrat jinou.

 

Dříve jsem měl sekačku od Mountfieldu, ale teď bych se raději poohlídl i jinde :) 

 

Podmínkou je boční výhoz a regulace rychlosti pojezdu dopředu. Cenově bych si představoval do 15 tis.

Nemá nějaký klubák možnost sehnat se slevou ?

 

Děkuji za odpověďi :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, ChouLu napsal:

Ahoj,

Tak mi dosloužila po 14 letech sekačka a potřebuji nutně vybrat jinou.

 

Dříve jsem měl sekačku od Mountfieldu, ale teď bych se raději poohlídl i jinde :) 

 

Podmínkou je boční výhoz a regulace rychlosti pojezdu dopředu. Cenově bych si představoval do 15 tis.

Nemá nějaký klubák možnost sehnat se slevou ?

 

Děkuji za odpověďi :) 

Koukni se na www.garland mamina Ti tam muže udělat cenu. Jináč hodně slušný jsou ty Gtm.

Jirka Posik ji má tak muže poreferovat. Jen ji dal v záruce trosku na frak. I další ,ale nějak mi díky opravě utkvěla v paměti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prostě se plastové ozubené kolo očesalo do hladka po cca 5ti letech, ale my tu s tím jezdime do kopce a po nerovnostech a hlavně je to velká plocha, pokud máš rovinu a ne 2ha  tak to asi vydrží podstatně dýl. A hlavně máme proti ty co je v odkazu jen tu jednorychlostní. Tady u ty s více rychlostmi nevim jak je to řešený.

Pproto jsme taky pořidili nový trakturek, starý Brill už je dva roky mrtvej tak se vše bralo tou sekačkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řešil jsem to samé.

Nakonec jsem koupi Stigu - záběr 55 cm s nejsilnějším motorem Honda a s regulací pojezdu.

Je ted v akci za 15 tis.

Maximální spokojenost,sekání mě začalo bavit.

 

odkaz

http://www.profisekacky.cz/stiga/3855-zahradni-sekacka-stiga-combi-55-svq-h-honda-darek.html#idTab1

Upraveno uživatelem sloters
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám nějakou husqvarnu, starou asi 7 let a taky s výkonem 6.5 koně--chci tím říct, že se vyplatí do sekačky investovat a koupit něco výkonného s dobrým motorem-servisem (podle mě B&S, nebo Honda), protože jak známo, tráva se seká celou sezonu a s dobrou sekačkou ta práce prostě baví, jak píše kolega nade mnou :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno mě loni udělal fakt radost Ježíšek s Al-ko Highline 526 VSI - má vše co chceš plus elektrický startér. Nevýhodou velkého koše je jeho hmotnost při vynášení. 

Ovšem díky elektrickému startéru s tím může sekat i žena :-)

např. zde http://www.garteko.cz/sekacka-al-ko-highline-526-vsi/ mají kompletní popis

Na netu se dá sehnat za 15 a půl tisíce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud seče do koše tak ho neplní až po vrch - a protože startuje na klíček tak nemá problém jako se starou sekačkou. A když jezdí s mulčovačem tak se nic nenosí.

Boční výhoz to má i "deflektorem" - moc dobré na hooodně přerostlou trávu 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...