Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Ukazatel benzínu při provozu na LPG


vildapl

Recommended Posts

Ahoj, přestavěl jsem Partnera na LPG a teď řeším ukazatel stavu benzínu při provozu na LPG.

NA https://forum.autobazar.eu/peugeot-z7-lpg-skuto-ny-stav-paliva-t70654.html jsem našel příspěvek "V diagnostike je polozka klamana spotreba ci ako sa to vola, mozno by to slo vypnut."

Můžete to někdo potvrdit nebo vyvrátit? Pokud by to šlo tak by to bylo lepší řešení než emulátor.

Doplněno: Stav benzínu se sám resetuje pokud ručička palivoměru dojde k rezervě.

Upraveno uživatelem vildapl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Měl jsem stejný problém. Auto počítá imaginárně kolik má najet na benzín a neví, že tam má jiný zdroj paliva. Jakmile to došlo k rezervě neustále mě to upozorňovalo na nedostatek benzínu. Zkrátím to, nechal jsem si od techniků LPG  namontovat vychytávku, která vždy osahá opravdový stav paliva benzínu. Stálo to kolem 2000 Kč, ale za tem klid při jízdě to stojí Peugeot 308 SW 2011 1,6 88 kw.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je zajímavý že mám 2ks 406 obě mux u mě palivoměr klesne na 0 a už se nevzpamatuje musím dotankovat a u manželky normálně chodí spadne na 0 a pak se ukáže skutečný stav...už jsem vypozoroval kdy jet na pumpu,když startuju na 2-3x tak už tam je málo benzínu...apro jistotu v kufru mám kanystr a 5l benzínů už mě jednou zachránil...:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...
V ‎16‎.‎07‎.‎2017 at 22:02, wroble napsal:

Měl jsem stejný problém. Auto počítá imaginárně kolik má najet na benzín a neví, že tam má jiný zdroj paliva. Jakmile to došlo k rezervě neustále mě to upozorňovalo na nedostatek benzínu. Zkrátím to, nechal jsem si od techniků LPG  namontovat vychytávku, která vždy osahá opravdový stav paliva benzínu. Stálo to kolem 2000 Kč, ale za tem klid při jízdě to stojí Peugeot 308 SW 2011 1,6 88 kw.

jenom kvůli tomu dát 2000 hm, někdo má jinak nastavené priority.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...