Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Obecný pokec


Recommended Posts

před 33 minutami, Radovanek napsal:

Myčka už byla, i kontrola dohuštění pneu, věci na 3 dny naloženy. Aktuálně Pežík papá na nabíječce v areálu VŠB-TUO (na obyčejné zásuvce 230V 16A). Nemáme to daleko, vyrazíme až odpoledne. Úplně jsem neochořel, ale z dvoudenní Plzně jsem si dovezl otravnou vodovou rýmu, už mám nos červený jak ruský notorik :nevim

Spíš vyrazíte až odpoledne bo to bude trvat několik hodin to z té 230V zásuvky nabít do plna, že ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lytomišl... ;) chcipu hlady a průměrná rychlost od Hradce asi 60 ... Nechapu @Radek Hurvajz jak to můze jet celý po okreskách... Mi z toho hrábne :D 

Jiříkův příjezd vidim tak na 19:46 ;) to bude škopků.. :D 

vyhled ale docela ujde...

image.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak muj cíl byla loučka... Uz se cpu.. :D ale jako ono to nepřestavujou a neuzavíraj ňák výrazně moc.., ale voni snad všichni jedou na vejlet nebo co... :D 

Vyrazela sem tak v 11:20 z čerňáku v hradci asi za 37 minut a zbytek do 13:48 na loučku

Upraveno uživatelem Weri 605
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

StibTo a Mrkvička vyráží z Prahy v 16:00 tak jestli stíháme do sedmi budem rádi :)  Už to vidím, že zas co naženu na dálnici ztratím lopocením se za nějakým jelitem po okreskách 75km/h a plná ... Pepito kdyžtak budem volat kvůli večeři jak jsme si psali SMS :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...