Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Obecný pokec


Recommended Posts

před 8 hodinami, Radek Hurvajz napsal:

Šmarjá, nalévám Meruňku do placky aby se bylo čím spravit :D

Jinak Jižní Morava, sraz v pátek v 10.30 na vypadovce z Brna, nad Globusem za horizontem na pumpě

doufam ze mi vezmes na košt :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ráno jedu ze Žamberka. Ale přes Suchý vrch do Zábřehu a Mohelnice. Odjezd cca po půl osmý. Platí se za osobu a je to rozdělené na řádného člena a na uživatele fóra ve výši 100/200Kč. Platba na místě je jistě možná. Tak jestli chceš můžeš se připojit. Vrchem je to od nás cesta na max hodinu a čtvrt. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 43 minutami, radim.1008 napsal:

Ráno jedu ze Žamberka. Ale přes Suchý vrch do Zábřehu a Mohelnice. Odjezd cca po půl osmý. Platí se za osobu a je to rozdělené na řádného člena a na uživatele fóra ve výši 100/200Kč. Platba na místě je jistě možná. Tak jestli chceš můžeš se připojit. Vrchem je to od nás cesta na max hodinu a čtvrt. ;)

Určitě se rádi přidáme když ani pořádně nevíme kde ten camp je.Tak jen napiš v kolik se sejdeme třeba v Žamberku na benzínce a my tam dorazíme a pojedeme stebou pokud ti to nevadí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 40 minutami, Filda106 napsal:

Určitě se rádi přidáme když ani pořádně nevíme kde ten camp je.Tak jen napiš v kolik se sejdeme třeba v Žamberku na benzínce a my tam dorazíme a pojedeme stebou pokud ti to nevadí :)

Je to v úplně prvním příspevku stačí prokliknout odkaz .. Teď jsem si to zadával do navigace : http://moravacamp.cz/kontakt/

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myčka už byla, i kontrola dohuštění pneu, věci na 3 dny naloženy. Aktuálně Pežík papá na nabíječce v areálu VŠB-TUO (na obyčejné zásuvce 230V 16A). Nemáme to daleko, vyrazíme až odpoledne. Úplně jsem neochořel, ale z dvoudenní Plzně jsem si dovezl otravnou vodovou rýmu, už mám nos červený jak ruský notorik :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...