Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Obecný pokec


Recommended Posts

před 2 hodinami, Scratch napsal:

ja ti pepito taky muzu pomoci. Vezmu Forda, lano a muzu odtahat ven z arealu vsechny ty pezooooty :D

Cssssss :D Až tvymu Fordu bude tolik let co mýmu piskotovi tak z něj bude konstrukční ocel ll. Třídy. ( roxory a jiné armatury) :D:aut:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nedopadlo to, holkám se nikam na 3 dny nechce. Dojedu sám a vezmu si stan, ať se furt neválí na půdě. 

Oslovil jsem emailem 23.7.2017 i cca 16 mně známých majitelů elektrických Peugeotů Ion a P106 electric, tak uvidíme, zda se někdo pochlapí, přihlásí či jen přijede. Trochu se nám to sice kříží s ELEKTROMOTO SRAZem OLYMPIA  OLOMOUC 9. 9. 2017 Start: 12:00 hodin Místo: parkoviště u nabíjecí elektrocentrály, ale snad to vyjde a lidi si to spojí jako já (sraz je pojat jako společenské setkání, výměna zkušeností elektromobilistů a nakouknutí pod kapotu elektromobility, navazuje na měsíční výstavu elektromobility s názvem Olympia  nabitá energií, jejíž součástí je i výstava o životě a vynálezech Františka Křižíka).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, KoudaK napsal:

Lítačka je u nás sanitka..

U nás to je zase karta na MHD, vlak, BUS - roční, měsíční,...

 

... minimaxa naráží na to, že moje Martina je majitelkou Fordu :D

Upraveno uživatelem Péťa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, KoudaK napsal:

@PepitoTechnické dotaz. Když v Bobikovi nás bude 5 a Bobík je 1200 za noc takže já za dva lidi zaplatím (1200:5=240x2=480 za noc X 2 noci=980) Je to tak? 

@KoudaK,věc se má tak,že Ty s Martinou platíte polovinu z 1200,-Kč/noc,to samé @StibTo s Mrkvičkou. @Klemoň platí zvlášť,jinak by mi to paní provozní nepovolila :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem si "cestu horem" užil tam a zpátky. Jako dobrý no :roll Večer ty kolony lidí vracejících se z Prahy domů na víkend. Nezáviděl jsem :bojim
Je zvláštní, jak u nás mají silničáři talent rozkopat hlavní tah, následně rozkopat objízdnou trasu, rozkopat objízdnou trasu objízdné trasy a objízdnou trasu objízdných tras následně vést po silnicích, které nejsou na takový nápor absolutně stavěné a není tam ani rozumně upraveno dopravní značení.

Pak vznikají situace, že po hlavní jede šňůra 250 aut, a když se někdo nesmiluje, tak na vedlejší vznikne 5km kolona. A když už se někdo smiluje, tak si po 3 puštěných autech v jednom směru a jednoho náklaďáku v druhém, vyslouží troubení a objíždění zleva, zprava :bacha (má dnešní osobní zkušenost - ale to radostné a děkovné mávání mamky a dětí sedících vzadu mi za těch pár nadávek a troubení stálo) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...