Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Obecný pokec


Recommended Posts

Musím prohlásit že mě strašně moc mrzí že nemohu dorazit, sleduju Pepitovo práci kterou si s přípravou dává a nedá se jinak než říct že hluboká poklona a kloubouk až na silnici. Protože jsem sám byl pachatelem několika srazů (menších) ale pro jiné spolky tak si dokážu představit kolik práce s takovou přípravou je a kolik to stojí sil. A druhá věc alespoň já jsem to tak měl byla že jsem se jak se sraz blížil začal jsem se kacířsky těšit aby už bylo po sraze abych to měl za sebou.  Protože nervy s organizací a aby vše proběhlo v nějakých drobných odchylkách od plánu jsou fakt velké.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 8. 7. 2017 at 13:52, Vena garážmistr napsal:

Musím prohlásit že mě strašně moc mrzí že nemohu dorazit, sleduju Pepitovo práci kterou si s přípravou dává a nedá se jinak než říct že hluboká poklona a kloubouk až na silnici. Protože jsem sám byl pachatelem několika srazů (menších) ale pro jiné spolky tak si dokážu představit kolik práce s takovou přípravou je a kolik to stojí sil. A druhá věc alespoň já jsem to tak měl byla že jsem se jak se sraz blížil začal jsem se kacířsky těšit aby už bylo po sraze abych to měl za sebou.  Protože nervy s organizací a aby vše proběhlo v nějakých drobných odchylkách od plánu jsou fakt velké.

cim vetsi je priprava na miste a s provozovatelem, tim vic ubyva stresu a kdyz jsou jasne nastaveny pravidla, tak nemuze byt rozhodne stres. A myslim, ze vim, o cem mluvim. Pepitovi jsem nabizel pomoc, zatim ji nevyuzil :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Pepito, byl jsem mile překvapen, když jsem viděl, že připravuješ celorepublikový sraz. Je to pro nás sice ještě daleký termín (nyní řešíme letní dovolené a netušíme co bude v září), ale chci se také zeptat na příjezd s karavanem (jak tu již bylo zmíněno). Jeho položka ve Tvém ceníku chybí a tak se máme jen zaregistrovat na sraz (zaplatit registrační poplatek - 2x dospělý + 3x děti) a platbu za pobyt karavanu, auta a osoby zaplatit po příjezdu na recepci (jídlo asi budeme mít ve vlastní režii)?

 

:super:super:super  Děkujeme za organizaci :super:super:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Leo s rodinkou ;)

Děkuji za krásné poděkování :super

Musím se přiznat,že jsem s karavany nepočítal,ale když už jste dva,tak se tím budu muset hlouběji zabývat :super

Karavan si můžeš přistavit za chatky č.14(na mapce pod chatkami,které jsou vodorovně),kde máme vyhrazená místa pro stany a je tam i elektrická přípojka.

Při vyplňování registrační tabulky uveď vaše iniciály i s jídlem a do kolonky ubytování napiš "karavan" a do druhého řádku pod "karavan" poplatek 200 Kč.

Do SZ Ti pošlu částečně vyplněnou tabulku,kterou doplň a pošli na mail uvedený v registračním formuláři.

Pokud budeš mít jakýkoliv dotaz,piš,piš,piš :super

Těšíme se na vás  :papa

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Prochazka.paya napsal:

Rad bych se ukazal, ale 8. 9 mam nocni smenu. Muzu dojet jen na cumendu a pokec? Treba v sobotu? Nebo je podminkou cely sraz?

Odesláno z mého ALE-L21 pomocí Tapatalk
 

Ahoj,rádi Tě uvidíme :super

Prosím o vyplnění registrační tabulky a odeslání,já Ti to zkontroluji a potvrdím :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...