Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

jake mam radio ?


Davka

Recommended Posts

Zdravim , 

 

Jsem novy majitel Peugeotu 407 ( 2004 )  a rad bych zjistil jaky typ radia mam ( rt3 ,4 ) , snazil jsem se vyfotit vse co se dalo snad to stací.

da se na to dokoupit Blouetooth aby propojil svuj android ?

proc v nastaveni parametru vozidla jde jen nastavit svetla a ostatni jsou šede ?

diky za pomoc a rady 

20170624_212551.jpg

20170624_212647.jpg

20170624_212809.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Ahoj kolegové,mám stejný problém s rádiem jako tady kolega,taky nevím co je to za model,akorát vím že je to auto s navigací a marně hledám el.schéma zapojení tohoto rádia kvůkli jeho výměně.nevíte někdo co to je za rádio? Mám Peugeot 206 SW r.v. 2002 1,6 16v benzín.VIN kód auta je VF32KNFUF12879375, velice by mi pomohlo , kdyby jste mi poskytli el. schéma zapojení a nebo mě někam odkázali (hlavně ne do řiti :-D ) kde ho najdu ,nebo aspoň jaký je to typ toho rádia,předem moc díky.IMG_20170923_103405.thumb.jpg.8457c1786f1613b32717a4411beb599b.jpg

IMG_20170923_103524.jpg

IMG_20170923_103331.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha ,červený se žlutým prohodit.No uvidím snad to neshoří,protože je to nové radio z Číny a to má jen 4 káble  a to originální má 7 káblů,nepočítaje repráky zvlásť konektor.A ten display nepůjde vůbec a nebo jen info z rádia ,jako jsou skladby atd. ,mám C-čkový display.Jde o to jestli mi bude ukazovat spotřebu ,ujeté km atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

A pokud se nepletu já, tak RT3 a Bluetooth ani náhodou. Některé ze šedých nabídek se dají aktivovat diagnostikou. Máš-li svoji, musí to být přinejmenším "céčkový" interface.

Btw: Právě proto ty rádia měly slot pro SIM, kdyby uměly Bluetooth, bylo by to zbytečné. Můj bývalý C8 3.0i V6 Exclusive uměl dokonce vytočit při aktivaci alarmu předdefinovaná telefonní čísla, nemluvě o hlasovém ovládání, a to byl r.v.2003. A taky samože volání jako z handsfree, jen ten foun bylo to RT3. Ale Bluetooth tehdy ani omylem.

Upraveno uživatelem Zodiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...