Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dialkové ovládanie


eptY

Recommended Posts

Zdravím. Mam Peugeot 306 2.0 HDI 99 Break, od kúpy mi nefunguje diaľkové ovládanie zámkov.

Mám teraz trochu času tak som to chcel opraviť, prípadne nahradiť univerzálnym. Čítal som viacero vlákien ale nepomohlo mi to. Mám rádiové diaľkové. Centrálne odomykanie pomocou zámku mi funguje. Dávnejšie som skúšal vymeniť batériu, skúšal som či niečo vysiela, tým že som ho priblížil ku anténe (niečo vysielal), potom som skúšal následne synchronizáciu ale nepomohlo mi to.

Tak som začal hľadať samotnú krabičku ale:

  • Pod zadnými sedačkami som nič nenašiel.
  • V stredovom panely som taktiež nič nenašiel.
  • V palubovke samotnej taktiež nič.

Viete mi niekto ešte poradiť, kde by som to mohol hľadať, a ako to presne vyzerá? Prípadne ako to spojazdniť pomocou univerzálneho, pokiaľ staré nenájdem.

Ďakujem za každú radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tam snad mám dvě krabičky. :myslim  Ale ono to umístění se může lišit dle modelového roku, já mám auto ze září 2000. 

Abys náhodou neměl IR dálku, pak to bude u stropního světla. 

Nicméně našel jsem tento odkaz, ač je na konkureci: http://www.peugeotclub.eu/forum-tema/peugeot-306-99-dalkovy-central-centralni-zamykani-15950

Upraveno uživatelem MilanF1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Cau.

Ked som kupil auto, tiez som mmal taky isty problem. V prvom rade som zistil, ci kluc vysiela aspon nejake povely.  Ak nemas zariadenie, ktore je schopne identifikovat frekvencie okolo 433 MHz (osciloskop, selektivny voltmeter, citac..), zajdi za nejakym radioameterom a popros ho, aby ti overil. Moj fungoval, tak som znameho poziadal, aby mi cez diagnostiku pridal kluc. Budes na to potrebovat oba kluce a stvorpismenovy kod, povodne dodavany k autu na plastovej karte (mne sa ho podarilo ziskat cez toto forum). A odvtedy mi to funguje.

Myslim, ze je lepsie skusit rozchodit povodne DO, nez tam doleipat cosi ine.

 

Upraveno uživatelem miroja
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...