Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Demontáž předního nárazníku


5008 hdi

Recommended Posts

  • O 6 let později...

Zdravím, ženská (bezdomovkyně) mi skočila před auto a tak řeším výměnu přední masky. Když už to budu měnit, tak bych ji chtěl vyměnit za novou po faceliftu. Je to vůbec možné nebo je to blbost? Neřešil to někdo? Mám Peugeot 5008 rok 2011, 2.0 hdi 110 kW. Děkuji 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

image.png

image.png

Řekl bych, že je to blbost - nárazník, světla, mlhovky - a pochybuji, že vnitřní držáky budou sedět. A navíc, když to někdo uvidí (kdo ví jak to má vypadat), tak si řekne, že jsou to dvě auta složená do jednoho. Nevymejšlel bych cypoviny a dal to do původního stavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Mně kdysi v servisák řekl, že to jde. Prý není třeba měnit ani kapotu ani blatníky, jen pod tou maskou je v po FL daleko míň komponentů. Ale už bych se dnes do toho nepouštěl nic mi to nepřinese. Jen to, že FL světla mají denní svícení LED. Ale světla musíš dát stejně podle toho, co umí řídící jednotka.

Jak píše Pavel, není to jen o tom co je vidět, toho, co není vidět je mnohem víc. Ale prý to sedí, asi je třeba vědět, co všechno potřebuješ.

Upraveno uživatelem Pacho69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...