Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů


Sash

Recommended Posts

Zdravím všechny,

Mám sice dílnu, ale také problém o kterém nic nevím. Mám Peugeot 406 r.v. 2000. Motor běží dobře, táhne super ale tlakuje mi do vody. Je třeba vyměnit těsnění pod hlavou. Oslovil jsem pár firem neautorizovaných, ale nemají o takový business zájem. Zadával jsem poptávku ale reagoval jen Federal Cars s návrhem odhadované ceny 30 000. Za to dovedu koupit jinou 406 pozlacenou. No pokud bych našel někoho, kdo by to byl ochotný udělat za nějaký rozumný peníz, nechal bych to opravit. Mám ještě další 406, je to model 97 starší typ, ale také stejný motor benzín 1,8. Kámoš říkal, že je podstatně jednodušší celý motor vymontovat a přehodit. U škodovky to dělal a na 406 si netroufne. Nevím na koho se obrátit, papíry si vyřídím,  ale motory to doposud šlo mimo mě. Umím vykytovat opravenou bouračku dovedu i stříknout, rozstřik, nebo i celou káru, ale do motoru, jen lít olej a vodu do chlazení. Jo, vyměnil jsem si servo na volnoběh. Troufnu si na spoustu různých věcí, které jsem třeba jen viděl dělat, ale motor jsem přehodit neviděl. Dílnu v tomto ohledu ještě nemám vybavenou. Psal jsem tady na fóru, že mám prostory na Praze 6, že hledám nějaký kluky, co by rádi někde udělali něco na svých kárách a že bychom dali dohromady team, který by si pomáhal a ještě by měl domovské zázemí. Uměl bych asi získat i nějaké finance pro takový projekt, ale kluci mechanici se svýma kárama zatím nemají moc zájem. No, hlavní je že bych potřeboval asi přehodit  motor z tý starší ale dobře finkční 406 do té mé novější. Umíte někdo poradit nebo pomoct? Děkuji a samozřejmě práci zaplatím. Pokud by to bylo možné, rád bych byl u toho, abych se trochu přiučil i když v servisu to asi nepůjde. Proto se ptám tady.

Moc děkuji

Sasha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...