Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

"Brousek" na stěrače :)


Recommended Posts

Co jsem koukal, tak to stojí 13 éček, což je dost :myslim A nejsem si jistý, jestli to jde použít vícekrát (na víc stěračů). Na druhou stranu, pokud máš origo stěrače a po dvou letech jsou K.O. a tímhle je zase na 2 roky oživíš, tak proč ne :aut 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tyhle chujoviny lidé slyší,to už něco podobného tady bylo za totality,přebruošení gumiček,tohle je prach sprostě ořízne a tím pádem je ta gumka jakoby i tvrdší,protože je kratší.

Za ty prachy raději jednou za dva roky nové gumky za cca 60kč  a pak už nové stírátka komplet. I na ty autobusy jsou už od Bosche za cca 475kč za sadu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já kupoval za 2,5 roku na 407 stěrače 2x, komplet, podruhé teď nedávno ... Sada 700+700mm na klub asi 800Kč ... Tohle dát 1x za dva roky nemám problém. Pokud někdo ano je asi něco špatně, protože z těch celkových nákladů na auto je tohle - když se to rozpočítá do km - snad to nejmenší ... :)  Ale tak jako zase - nápad dobrej (těch Germánů), určitě o to bude hodně velkej zájem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 55 minutami, MJSytic napsal:

Co jsem koukal, tak to stojí 13 éček, což je dost :myslim A nejsem si jistý, jestli to jde použít vícekrát (na víc stěračů). Na druhou stranu, pokud máš origo stěrače a po dvou letech jsou K.O. a tímhle je zase na 2 roky oživíš, tak proč ne :aut 

Kdyby to bylo za 4-5€,tak snad ,ale takhle když koupím origo Bosch a připlatím 120kč,tak mám nevylítaný ramena a stačí nové gumy a za čtyři roky komplet celé a ,že na stíratka jsem dost cimprlich,až  kolegové co spolu jezdíme do práce kroutí hlavou.

Ale kupuji klasiku,ne žadná aera.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak proto jsem to dal taky do legrácek ;) Stěrače na 508 mě vyjdou na 600,- (shodné s origo). Čína na 300,- Při mém nájezdu a tím, že mám garáž a webasto (nezničím je o led), tak mi tam 4 roky určitě vydrží.
Na druhou stranu je na youtube docela dost ukázek, že to fakt funguje. Takže pro někoho, kdo hodně jezdí a chce ušetřit (nechce místo toho koupit levné stěrače) je to určitě alternativa :myslim 
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...