Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

sw


Jorgexxx

Recommended Posts

Návrat FAP

Ahoj,

obracím se na vás s prosbou o možné řešení mé situace - před lety jsem měl závadu na Fap, tak jsem to jako většina lidí při těch cenách nechal odstranit (fm. FAPOFF). Po letech jsem se rozhodl vrátit vše do původního stavu. Našel jsem firmu, která to provádí a domluvil si termím http://www.vymena-fap-dpf.cz

Vše proběhlo naprosto profesiónalně - (příjemné jednání). Jen výsledek se nepovedl - nepovedlo se nahrát SW. Takže jsem byl odkázán na servis peugeotu, kde to zvládnou. Dále upozorěn, abych pokud možno nepoužíval (nezahlcoval nový filtr bez možnosti regenerace).

Po týdnu jsem předal auto do servisu na Pha 5. Auto předáno s doporučením, ať si koupím novou řídící jednotku (cca 40 000,-), jinak to prý nejde.

Technik z firmy výměna fap se snažil kozultovat s peugeotem, ale bez výsledků.

Po další konzultaci s touto firmou, která to řešila - Anglie, Francie, Begie a Itálie ..... mi bylo zděleno, že nikdo tento SW nemá :myslim.

Takže v tenhle moment jsem již 3 týdny bez možnosti užívání auta (abych neznehodnotil nový filtr, který snad v komisním prodeji prodám) a domlouvám se na znovu odstranění FAP........

Termín je v úterý........:(

Má někdo ještě nějaký nápad na možnost uvedení v bezchybný prvoz mého pažouta?

Díky moc za každý ponět!!

 

p.s.- za dobrotu na žebrotu

     - fm- fapoff již s původním majitelem neexistje a není možné? sehnat původí SW auta viz posledí bod záručních pomínek

 

 

Upraveno uživatelem Jorgexxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych se tedy nejdřív zkusil poradit s někým tady na klubu, třeba se Strakim, nebo s Pe.trem, jestli by ti nedomluvil někoho v Peu, kdo tomu fakt hoví. No a kdyby se nepovedlo, tak proč chceš ten filtr prodávat v komisi? Ať si ho vezmou zpátky ti, co ti ho namontovali. Vždyť se na svých stránkách chlubí, že SW přehrají, tudíž, že odjedeš s funkčním autem, což se nestalo....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Veverka napsal:

Řekl bych, že v Peugeotu by měli umět, ale asi nechtějí ;)

Neumi.

Umi se pouze aktualizovat,a pokud ho ma aktualni tak je to bohuzel dal nepusti.

 

Jinak pro JorgeXXX : Mam 99% puvodnich softu pro PSA takze klidne napis pokud chces pomoct.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...