Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Atiho 307 CC nikdy si to neodpustím!!


Atimaster

Recommended Posts

Zdravím vás vážení, jsem tu na fóru nový, ale Peugeoty mám už pár let. Když z linky spadlo kabrio 206 CC někdy v roce 2001, nebo tak, byl jsem přesvědčený, že to auto musím mít, ty tvary, design, automatická plechová střecha atd. V té době jsem vlastnil Renault 19 Cabrio 16V, ale 206 CC mě očarovala natolik, že mě už moc Renault nebral, tak jsem se zamiloval do Peugeota :) Nicméně byl tak drahý, že jsem si ho dovolit nemohl, až v roce 2008 jsem si pro 206 šel do bazaru a při podepisování smlouvy do toho bazaru přijela 307 CC, NO KONEC a bylo po smlouvě. Byla to obyč 307 CC v látce, ale ty tvary. V roce 2009 jsem si koupil za strašných 250.000 konečně vysněné auto a to 307 CC 2.0/16 V 103 KW v černé barvě s červenočerným designem, nemohl jsem ho nikde sehnat, nikde nebyl v červenočerné kuži a když náhodou ano, tak moc starý, nebo prostě něco. Ten co jsem koupil byl 3 roky starý, facelift, s protivětrnostní mřížkou, chrom pack, ve full výbavě a měl vše, co jsem chtěl. Obul jsem ho na nové 17 kola a začal si auto užívat, v zimě vůbec nejezdilo a byl v teplé garáži :) . No, před třemi dny jsem ho prodal, měl jsem ho 8 let a najel s ním jen 50.000 km. Což je cca 6.000 km ročně a z toho bylo 2500 km ročně jen Chorvatsko. Nikdy si neodpustím, že jsem ho prodal, dal jsem inzerát a do hodiny byl pryč, borec byl z něj tak nadšený, že neváhal a za 5 minut byl rozhodnutý, že ho bere. Je to krasavec, naprosto ve 1000% stavu, najeto něco málo přes 100.000 km. Do teď nevím, proč jsem to vlastně udělal, ještě mě to nedocvaklo.... Tak to je můj příběh. Koupil jsem 407 SW, ale to  v dalším příspěvku :)

Stejně si myslím, že se z toho už nikdy nevzpamatuju....

 

DSC_0032.JPG

DSC_0039.JPG

DSC_0043.JPG

DSC_0055.JPG

DSC_0051.JPG

DSC_0046.JPG

Upraveno uživatelem Atimaster
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...