Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Neukazuje rychlost


Peu306

Recommended Posts

  • O 4 roky později...
  • O 5 měsíců později...

Pořád se tomu vyhýbám jako cert krizi, ale problem se stupnuje. Nekdo,kdo to na 306 delal?  Dekuji za radku ( jak se tam dostat ) 

Dekuji

 

PS: vyreseno, po vykloubeni ruky jsem se tam nejak nakonec dostal i bez vyndani, ale motor jsem si musel vyhnout

Upraveno uživatelem C4RTM4N
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Ahoj, mám taky problém u cabria kód motoru NFT s neukazujícím tachometrem. Kilometry taky neskáčou. Zatím to dělá jen někdy, nejvíc, když je motor studený. K tomu se přidává škubání, motor před přeřazením ze dvojky na trojku na chvíli ztratí tah, než vyšlápnu spojku. Může to mít souvislost se snímačem rychlosti? :myslim

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem tohle řešil na svoji 406. Také mi poslední rok občas vypadl tachac a ani km nenaskakovaly. Postupně se tak dělo každou jízdu po asi 5min jízdy od studeného motoru a trvalo to asi 3min. Pak naskočil a už fungoval po zbytek jízdy. Ale když vypadl, tak v tomto momentě, když jsem dal nohu z plynu, dost to cuklo. Musel jsem opravdu hodně jemně sundávat nohu z plynu. Jakmile nemá ŘJ info o rychlosti, myslí si, že auto stojí a chybí tam jemnost při práci s plynem. Problém byl čím dál častější, až mi nakonec došla trpělivost a čidlo jsem nechal vyměnit a je pokoj. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...