Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Cukání motoru


pavelu

Recommended Posts

Tak nakonec dohledáno a vyřešeno: EGR ventil to nebyl. Byl sice špinavej jako hrom (nechal jsem preventivně vyměnit) ale cukalo to pořád. Nakonec borci v Peugeot Kopecký diagnostikovali vadu na elektronice turba. Problém by, že (laický popis) se má hlídat přívod vzduchu v rozmezí 0-100% ale u mě tato součástka diagnostikovala pouze 30-70%. Takže výměna součástky za 3000,- a už zase jezdím plynule...

 

Byla to tato součástka: http://www.azturbo.cz/cz-detail-964361-snimac-polohy-ventilu-peugeot-407-2-0hdi-100kw-rv-04-snimac.html

Upraveno uživatelem PAT12
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
  • O 1 měsíc později...

Ahoj ve spolek... Nemá někdo zkušenost s něčím podobným, co se mi děje po nastartování?
Nastartuji a když je motor studený, celé auto se klepe jak mokré tele, celé auto vibruje-nedá se jet, netáhne, zdechá. Jakmile se trochu zahřeje (cca 2 minuty na 1500ot na volnoběh), jak kdyby se něco přepnulo a pak je všechno v naprostém pořádku. Pokud předehřeji webastem, je to taky ok. Studené chytí hned, jen se klepe, než se zahřeje. Napadá někoho příčina? Díky za radu.
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...