Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prezentace Peugeotů na motoristické slavnosti Legendy 2017-CHYSTÁME SE NA 2018!!!


Pe.Tr

Recommended Posts

Tak jak jsme prezentovali před několika měsíci , tento víkend proběhla v areálu psychiatrické léčebny velká motoristická slavnost http://www.legendy.cz , jejíž jsme byli součástí a ve spolupráci s 205clubem připravili pro návštěvníky možnost zavzpomínat na opravdové legendy značky Peugeot. Myslím, že jsme se tohoto úkolu zhostili velmi dobře a předvedli, jak velcí fandové značky jsme. Návštěvnost našeho stánku byla hlavně v sobotu neuvěřitelná (oficiální číslo návštěvnosti této akce bylo přes 40000 návštěvníků za oba dny) , navíc jsme se oba dny s některými vozy účastnily exhibičních jízd po celém areálu (součástí byli i rychlostní zkoušky) a také prezentace značky na hlavním pódiu s moderátorem Petrem Horákem, kde jsme předvedli asi nejhezčí ze všech, velmi stylový příjezd/odjezd naší gardy. Základním posláním účasti na této akci bylo nejen předvést skvosty naší značky, ale prezentace našeho klubu jako takového. Přínos se ukáže časem, zatím je předčasné a hlavně nereálné vyhodnocovat vydané úsilí a peníze.

Přesto chci poděkovat ještě jednou všem, kteří se na akci podíleli jako organizátoři , vystavovatelé exponátů či jen "drobnými" pomahači. Za sebe musím říct, že je za námi něco co jsme na klubu ještě neměli, bylo to něco nového, a že se nám to povedlo opravdu na jedničku s hvězdičkou a za to Vám všem patří nesmírně velké DÍKY!

organizátoři :

@SV 24 @Schreek @ChouLu @Print @306-Kubik-S16 Mates a já

vystavovatelé :

@Ota @švejk @gronholmm @Pepito @Dave @Garfield @Béďa @kujon106 @MilanF1 @SV 24 Honza Blažko , Pavel, Kern, Jarda, JIrka,Aleš Matějka, Martin.

pomahači a minipomahači :

@Driver @oddie @Petralee @LuckaaMareček od SV24 @MončaodPrinta @opron @Kitty

 

Pár našich fotek z příprav i z průběhu akce

IMG_5994.JPG

IMG_5785.JPG

IMG_5745.JPG

IMG_5747.JPG

IMG_5755.JPG

IMG_5739.JPG

IMG_5744.JPG

IMG_5749.JPG

IMG_5761.JPG

IMG_5762.JPG

IMG_5769.JPG

IMG_5754.JPG

IMG_5771.JPG

IMG_5753.JPG

IMG_5760.JPG

IMG_5778.JPG

IMG_5792.JPG

IMG_5781.JPG

IMG_5786.JPG

IMG_5790.JPG

IMG_5802.JPG

IMG_5824.JPG

IMG_5830.JPG

IMG_5861.JPG

IMG_5857.JPG

IMG_5870.JPG

IMG_5840.JPG

IMG_5886.JPG

IMG_5969.JPG

IMG_5972.JPG

IMG_5974.JPG

IMG_5976.JPG

IMG_6000.JPG

IMG_6015.JPG

IMG_6002.JPG

IMG_6019.JPG

letak1.png

letak2.png

Upraveno uživatelem Pe.Tr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, radim.1008 napsal:

Pěkné fotky, jsem zvědav jestli přijde nějaká odezva od Peugeot ČR. :D Pánové díky. :papa 

Odezva od PČR? Proč by měla? Neměli zájem předtím, pokud mám správné/úplné informace, proč by měli mít teď? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tam jen vezl nějaké Delty a Ritma a pak jsem na Legendách letos nebyl, ale byl tam kamarád, který dělá právě italská auta a úplně nezávisle, aniž by cokoliv věděl, říkal že nejlepší expozici vůbec tam měl Peugeot klub. Velká pochvala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Péťa unpinned this téma

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...