Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 306 1.8 16 V výměna lambda sodny


Peugeot306Tomas

Recommended Posts

Jde o motor s 81kW,typ LFY? pkd ano tak na xantii je viz 1.obr -žlutá šipka,v tom směru je lambda ve výfuku,2 obr-červená šipka na lambda sondu a třetí je konektor lambdy.POdobně to asi bude ve tvém!!Jinak třeba na p106- 1,1 40kW  jde vymontovat jen obyčejným otevřeným klíčem nebo na trubky příslušného rozměru,kdežto na xantii jsem se s normálním klíčem nehnul tak jsem koupil na aukru speciál klíč (odkaz na něj : http://aukro.cz/klic-na-lambda-sondu-22mm-1-2-i6852584292.html ) snad to pomůže!!!

LFY (1,8i 16V 81kW).jpg

lambda.JPG

konektor na lambdu.jpg

Upraveno uživatelem dýzl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MNě všichni tvrdili,že na lambdu musím odspodu,nevím jak na 306 či 406,ale na xantii mám zezhora daleko víc místa než zezdola kde vadí minimálně celý pomocná rám pod motorem a další věci.Zítra (pkd nezapomenu a až pozdě odpo,po padla) zkusím nafotit přímo bez demontáže ftrboxu ,ve směru žluté šipky.Kuwa,já tam ale zase nemám přípojky topení do kabiny,ale to nevadí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jak jsem slíbil dávám foto do motorového prostoru respektive na lambdu.Těch hadic spojených dvěmi kolínky v mědi si nevšímejte-prasklo to na vstupu do kabiny a na dojetí jsem nouzově opravil ale už je to tak žel půl roku :mad: ,na omluvu-jezdím jiným autem a proto se tato neopravuje,až po opravě malé 106 syna,Xa je zatím jako záložní.

lambda Xa LFY.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...