Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

309 GTI 88kw


kocvin

Recommended Posts

Kdyby to Gti mělo papíry tak bych ho dal do kupy, ale ono bylo papírově zrušené, takže jsem takhle zabil dvě mouchy jednou ranou. Originál to ale už není máš pravdu :) Ale pomohl jsem si takhle ke krásnému "Gti" za směšné peníze :D

Jak jsem vyřešil legislativu tady radši rozmazávat nebudu :D

Až budu doma tak nahraju nějaké fotky původního auta pro představu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem taky rád, že si mu dal nový život. Jsem zastánce originality, ale né ortodoxní za každou cenu. Vyměnil jsi starý model za starý model a zbytek jde přehodit bez zásahu do kastle, takže pro mě to je legální přestavba. :xvulDo 120L ti taky jeden čas dovolii dát favorita jenom když si dal dozadu vlečku a dopředu čtyřpístky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, vinorak napsal:

Já jsem taky rád, že si mu dal nový život. Jsem zastánce originality, ale né ortodoxní za každou cenu. Vyměnil jsi starý model za starý model a zbytek jde přehodit bez zásahu do kastle, takže pro mě to je legální přestavba. :xvulDo 120L ti taky jeden čas dovolii dát favorita jenom když si dal dozadu vlečku a dopředu čtyřpístky....

Přesně tak, je to přestavba se vším všudy, se silnějšíma nápravama, brzdama a vším co je pro gti charakteristické :) Taky jsem zastáncem originality, ale spíš co se vzhledu auta týče.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 12. 6. 2017 at 23:27, kocvin napsal:

Tak vám představuji svoje gti 88kw rok 89 [emoji4] Je to mazel a bude ještě větší.. [emoji3] Nachystány jsou lemy, hnědé zasklení i křídlo alá kachní prdel, charakterizující staromodelové gti.. Auto je absolutně bez koroze a má najeto okolo 112 tisíc km.. [emoji4] 


Parádny kúsok GTIčka. Mal som kedysi taký krásny 205GTi. Staraj sa o neho...

Citace prosím bez fotek.

Odoslané z Lenovo P2a42 pomocou Tapatalku
 

Upraveno uživatelem MJSytic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...
  • O 10 měsíců později...

Jako motokára na těch malých kolech.. 3 Zítra proběhne nějaká ta očista, ošetření dutin, výměna jedné prasklé vodní hadice, nový fridex, kola na zimní stání a tímto pro letos konec..

Příští rok snad dodělám předek po střetu se srnou, vytáhnu noty z depa a konečně se proletím.. Dost mi to chybí..8

IMG_20181021_174553.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
V 20. 6. 2017 at 13:54, vinorak napsal:

Já jsem taky rád, že si mu dal nový život. Jsem zastánce originality, ale né ortodoxní za každou cenu. Vyměnil jsi starý model za starý model a zbytek jde přehodit bez zásahu do kastle, takže pro mě to je legální přestavba. :xvulDo 120L ti taky jeden čas dovolii dát favorita jenom když si dal dozadu vlečku a dopředu čtyřpístky....

Hm, to bylo kdy s tím fáčkem? To je pěkná blbost. 🤔 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...