Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

přívod vzduchu k filtru


lukr

Recommended Posts

Ahoj všem příznivcům a majitelům 406tek. Včera, když jsem měnil přední mlhovku tak se na mě vysypalo něco co kdysi asi bylo částí sání. Rád bych radu od zkušených. Musí to tam být:mad:? Je to ještě k sehnání, případně dá se to nahradit?

Díky za Vaše rady.

IMG_9393.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli je to k sehnání v autorizáku, nebo jinde nevím, ale podle mě tam něco podobného co nejrychleji vrať, protože se ti může stát, že po projetí větší (hlubší) kaluže atd., motor nasaje částečně vodu a bude po něm

zkus bazary, vrakoviště,inzeráty :myslim, pokud jsi od plechu, nebude problém to koleno vyrobit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem nakonec zakoupil hliníkové flexo potrubí  Ø 75 mm. Na tu plastovou přechodku pasovalo s malinkou vůlí. Tak stačilo pár závitů izolační páskou aby to bylo na fest. Jak to dopadlo je na přiložených fotkách.

IMG_9585.JPG

 

 

IMG_9587.JPG

No a abych se nenudil a nejásal jak se mi to povedlo, tak jsem, protože mě do konce měsíce čeká technická, kontroloval co všechno svítí a co ne. Nesvítila zadní mlhovka. Když jsem vyloučil žárovku a pojistku a v zásuvce pro přívěs rozpojovací kontakt, dostal jsem se po kabelech do místa přechodu kabelového svazku pátých dveří.Tak mám znovu o zábavu postaráno.

IMG_9594.JPG

Upraveno uživatelem lukr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

problém se sáním jsem řešil loni na 2.016V, když jsem zjistil, že ta část nad mlhovkou asi odpočívá někde v příkopě, ale na autě prostě není :-)Na můj dotaz v servisu (peugeot - Ol) mi řekli, že se již nedodává....Nakonec jsem uspěl na vrakovišti, kde jsem sehnal, sání komplet v plastu a mám klid:-) (dokonce mám dojem, že o něco míň baští)Akorát ani nevím, z jaké motorizace jsem to vzal :-) 

PS: jak dopadla technická ?:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...