Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přední blinkry + mlhovky nefungují


wp_thunder

Recommended Posts

Prosím o radu -  včera během jízdy při zapnutí blinkru se rozsvítila ikona Service, check front fog lamp. Cyklovač se zrychlil jako když odejde žárovka. Po kontrole jsem zjistil že nefungují ani blinkry, ani mlhovky v předním nárazníku. Dneska jsem pod to vlezl s vizí že praskla žárovka blinkru, bohužel obě byly v pořádku, ale raději jsem dal nové.  Samozřejmě to nepomohlo. Mrknul jsem i na pojistky v motorovém prostoru, nicméně tam se zdálo vše v pořádku. Pro jistotu jsem je mezi sebou povyměňoval, ale k ničemu to nevedlo. Nenapadá vás v čem by mohl být problém ?  Popř jestli se dá někde sehnat kompletní popis všech pojistek v autě - v návodu i na webu jsou označené jen některé pojistky, přestože jich na desce je mnohem víc, dále jestli tušíte, kde přesně vede kabelový svazek k těmto světlům a kde jsou případně spojovací konektory. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém by mohl být v BSM (pojistková skříňka s relátky v motorovém prostoru). Odtud jsou silově ovládána celá všechna světla. V každém případě by bylo dobré to píchnout na diagnostiku a otestovat. Schémata ti můžu sehnat, ale potřebuji VIN auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc díky. Bohužel dneska už to znova nerozhodím, na sídlišti je to trochu problém. Jestli děláš na Antalovi, tak není problém můžu vzít auto kdykoliv do práce s sebou, jestli bych tě tedy mohl požádat o tu diagnostiku. Já už uvažoval že si ji objednám taky ale zatím jsem se k tomu nedokopal a mám jen hloupou OBD2....   Martin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kluci děkuji oběma za tipy a pomoc. Problém vyřešen, příčina nedocvaknutý ten konektor o který mi HonzaZ poslal ve schematu a jarokare zmínil - na podzim po té co mě nějaký dobrák lehce naboural měnili nárazník, blatník a světlo a ten konektor asi nedocvakli tak, jak měli, nebo se prostě uvolnil otřesama. Hlavně super, že se k němu dá dostat bez toho abych auto znovu zvedal a rozebíral půl čumáku ;) .... Takže ještě jednou DÍK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 měsíců později...

V navode je to co som pisal, len som sa chcel presvecit, lebo napriklad na zadnu cuvaciu ziarovku mam v navode w19w a pritom som tam mal w16w. Podobny pripad mam v Golfe, kde mam zadnu smerovku podla navodu uplne inu ako realnu v aute. Radsej sa opytam, ako dam 11 eur za smerovky a nebudu pasovat :)

Upraveno uživatelem TomasARN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...