Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Problém s ECU BOSCH 0281011863 (neovládá EGR) oprava/výměna?


Prerovak

Recommended Posts

Ahojte mám v autě (Citroen C4 1.6HDi 66kw) řídící jednotku motoru BOSCH 0 281 011 863 a mám s ní ten problém, že neovládá EGR ventil (EGR je nový a funkční) díval jsem se na internetu a je mnoho firem které řídící jednotky opravují, ale také se dají sehnat jiné funkční řídící jednotky ovšem bylo mi řečeno že ŘJ se objednává dle VIN čísla vozu a není možné ji jen tak zaměnit. Proto sem se chtěl zeptat zde zda byste mi neporadili firmu/člověka nejlépe v olomouckém kraji který je schopen řídící jednotku opravit / vyměnit a naprogramovat?

 

Děkuji za ochotu

 

Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cauko a po kabelazi si nepatral? problem moze byt aj v jej ovladani to znamena ze vo vedeni je nejaky problem ja som nieco podobne riesil vo vw napajanie fungovalo len jeden kabel mal velky odpor a jednotka to hlasila ako zlihalo ovladanie egr. Moj nazor je ten ze jednotky neodchadzaju len tak prenic zanic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, díky za reakci....

Kabeláž by měla být OK auto je v originál servisu .... Jedná se o to že odešel EGR ventil a neměnil se a jednotka se jej prý snažila ovládat a odpálil se obvod co má EGR na starosti.....

Samozřejmě servis chce prodat novou jednotku ale nacenili ji na 32 000Kč :-ooo Tak se scháním po nějaké alternativě....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja myslim ze kdyz je to autorizovanej servis tak asi vi co delaji ne?

Zacalo to tak ze auto melo jit na STK..... neproslo emisema .... tak se zjistilo ze je vadnej EGR ventil a zhavice.... vse se vymenilo.... pak se pres diagnostiku mel naprogramovat novej ventil do RJ a RJ neodpovida.... Udajne zkouseli i jinej ventil jestli neni vadnej ale i ten neodpovidal .... Takze je pry v haji okruh na rizeni EGR... vse ostatni pres tu diagnostiku ovladat jde....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moja skúsenosť je že v značkových servisoch tomu rozumejú najmenej. Naposledy som mal v nemeckom Renaulte auto dva týždne a nakoniec som ho aj tak musel opraviť doma sám. A to sa ani zďaleka nepovažujem za mechanika. Tiež to tipujem na kabeláž ale človek nikdy nevie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...