Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

306 HTB - Modrý Lev


Peu306

Recommended Posts

  • O 2 měsíce později...

Za poslední dobu proběhlo pouze pár změn. Největší změna ,která proběhla, byla renovace kol a změna barvy. Dnes se mi vrátily z renovace. :) 

Proběhla také lehká změna výfuku, která se teď skládá pouze z katalizátoru a místo koncového tlumiče je dán středový tlumič z Fabia RS s koncovkou Ulter Sport. 

Pokračování bude další měsíc, kdy se bude dávat několik dílu do lakovny a také se bude dělat repas zadní nápravy. :super

55453633_2125466934205803_4487813818671431680_o.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Repas nápravy i s uložením máme úspěšně za sebou . Domluvil jsem se s pánem,že se dá i maličko níž.  Teď už jen silnější torzky, které už mám zamluvené a domluvenou i jejich výměnu a náprava bude podle mého gusta :mrk 

 

20190621_122810.jpg

Upraveno uživatelem Peu306
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 10 měsíců později...

Za tich pár měsíců , co jsem zde nepřidával žádný příspěvek,proběhlo celkem dost úprav a oprav. Jako asi největší oprava co nastala,byla výměna chladiče a hlavní hadice (ucpal se) a začalo to plyvat vodu přes víčko na chladiči . Další,taková menší závada byla prasklé lanko od spojky. Přeci jen už mělo nárok po 600 000km 😀

Klasické opravy a údržba : Poloosy
                                               Čepy a tyčky stabilizátoru
                                               Zapalovací svíčky

A co opravdu nepotěší ...byl zajíc... který mi "poladil" přední nárazník,tudíž musím sehnat jiný. :) 

Co se týče úprav, tak proběhla výměna origo podvozku ,kde byli sportovní pružiny za stavitelný podvozek. 
 
Výfuk byl předělán od svodů až po koncový tlumič. 
Sportovní zrcátka Race Look

Jak se znám,určitě jsem na dost věcí zapomněl,tak když tak doplním :D 


 

20200517_202610_HDR.jpg

20200517_202202~2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 měsíců později...
  • O 3 týdny později...

Tak dnes jsem se po praci pustil do výměny sahary. Nejdříve začala zlobit , spouštět se , i když nebyl motor ohřátý. S tím , že pokaždé cca 5min dochlazovala. Následně výměnu rozhodla srnka , kterou protijedoucí auto srazilo a odhodilo ji pod mé auto . Což saharu rozlámalo. 

 

Takže zítra zkouška , jestli bude šlapat jak má 😊

20210402_163958.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sahara vyměněna, po vypnutí motoru už nedochlazuje. Ale jak se motor ohřeje , tak sahara běží furt. Myslíte , že může být špatné hnědé čidlo u termostatu , které saharu ovládá?

Upraveno uživatelem Peu306
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...