Jump to content
Peu306

306 HTB - 1.4 - Modrý Lev

Recommended Posts

Pánové,nevíte jak je možné,že i přes to,že mám novou páčku na přední a zadní mlhovky, i přes to,že jsem přidal relátko,tak do originálních kabelů od mlhovek nejde proud?

Tu pojistku bych zkusit mohl,ale nevím v jakém slotu by měla být a hlavně kolik Amper by měla mít. 

Jinak relé jsem tam dával podle 306 z roku 98,která už měla mlhovky vepředu.

22851652_10209830499734858_1391054454_o.jpg

to rele prave bylo mysleno z toho duvodu ze ja do svyho auta strcil trochu jine a mlhovky mi prave svitily porad :P
mel ten plochy konektor (u tebe na fotce) na kraji a ne uprostred (nekdy byvaji 2 za sebou)
u tebe to mozna jeste muze byt i ta pojistka - pak jedine schema zapojeni a projit kabelaz

před 2 hodinami, Vena garážmistr napsal:

O mě je známo že, nefandím nějakému velkému předělávání a překrášlování . Ale tohle se mě osobně vcelku líbí.

Tak to velice děkuji,jsem rád,že se líbí. ;) :aut 

Edited by Peu306

Origo kabely zatím vynechány z důvodu,že do jednoho origo štekru z neznámých příčin nejde šťáva,do druhého ano,takže potom se budu potom pídit. 

Jinak jak jsem psal,mlhovky fungují i teď  jak mají,přes relé,přes pojistku,na první polohu na páčce,takže se akutně potom pídit nemusím :) 

Dnes proběhla výměna fridexu.

Takže jsem se konečně odhodlal odmlžit i mlhovky.  Teď to zase jen složit dohromady :D 

Ale ten yellow LOOK mě na ty mlhovky láká čím dál víc a víc,stále nad tím přemýšlím. :aut

20171111_132247.jpg

20171111_132306.jpg

Pekný peugeot ,celkovo s ami tento štýl úprav páči :D .. Ja napr mám žltú fóliu na hmlovkach a za skúšku to stojí pri najhoršom ju dáš dole