Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

306 HTB - Modrý Lev


Peu306

Recommended Posts

Ano,při vjíždění na parkoviště z hlavní, to do mě ženská při couvání z parkoviště na hlavní nakouřila. 

Světlo má K.O všechny držáky. Blatník jsem tak nějak vydoloval páčidlem ven ,aby to aspon drobet pasovalo. Nárazník jsem musel shodit a docvakat a zatavit výztuhu .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V sobotu si jedu pro blatník. Co nejdříve bych ho chtěl dát do laku. Jen mám strach z prohození. Aby šel blatník sundat tak jak má a origo aby pasoval jak má. 

Dále uvidím,jak to dopadne se světly. Buď na těchto spravím držáky,nebo půjdu do origo z posledního modelu a udělám jen černé pozadí. 

Nejvíce mě trápí nárazník,který byl sotva 14 dní po laku. Snad se nebude muset lakovat celý znova,ale že si s tím kouskem lakýr poradí,aby to nebylo poznat :) 

 

 

Upraveno uživatelem Peu306
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • A docela rád bych se zeptal na jednu věc. Katalyzátor tam mám,ale prý je tam jako kdyby nebyl + mám vzadu koncový tlumič Ulter sport. A moje otázka zní,jestli je normální,když jedu a přidám například do 3000ot/min ,dám nohu z plynu , ťuknu lehounce na plyn,tak mi to občas střelí do výfuku. Popravdě né že by se mi to nelíbilo ,ale chci mít jistotu, jestli nejde například o špatné zapalování,nebo tak :) Kdyby někdo poradil,byl bych rád :papa 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten katalyzátor máš teda vysypanej? Hodnoty na lambdě máš ok? Jestli jo, viděl bych to spíš někde na výfuku. Předpokládám, že má 1.4 kat, středový tlumič a zadní tlumič, takže jestli máš nefunkční kat a špatnej středový díl + sportovní výfuk, může to dělat klidně takový zvuk. Když si vzpomenu na dobu felicie co jsem měl, tak mi taky střílela do výfuku a byla to předzvěst jeho výměny. Tam jsem to ale celý vyměnil asi za 1500Kč. :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na STK mi bylo řečeno,že kat je tam jako kdyby nebyl,že je to rychlo průchozí . Lambda, o tý ani nemluvě :D ,tu to hlásí špatnou furt díky LPG. Prý to LPG dělá hodně často. 

Jinak mám to tak,jak jsi psal :  KAT-TLUMIČ-KONCÁK Ulter Sport

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...