Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zelena vlna v PRAZE ...?


Recommended Posts

Nevim zda jsem na spravnem tematu nic mene je to volny pokec tak snad ano.

Rad bych se zeptal nejakeho rodileho prazaka jak se na silnici chovat abych nemusel na kazdem semaforu zastavit.
Oslovil jsem MP a tam se dostalo asi pravem odpovedi ze zadny zavazny postup neni a "ze" blokuju linku 156 omluvil jsem se a zavesil ....

Dnes jsem mel opet tu cest a prifrcel jsem po D11 dale pokracoval na
Cerny most
Chlumeckou
Podebradskou
Ceskomoravskou a dale kolem a kolem az na
Rohanske nabrezi
Stefanikuv most
Letensky tunel
Milady Horakove dale na
"Kulatak" a po
Evropske k letisti ....

A prave Rohanske nabrezi Milady Horakove ale valnou cast Evropske co svetla tak se zastavovlao.
Pokud nam ekoteroristi budou prstit vyfuk a pranyrovat zplodiny PTAM SE :) proc nemuzu v klidu projet na zelenou
I me je jasne ze kazde rozjeti se produkuje o rad vic zplodin nez kdyz pojedu v klidu a to se nebavime o prachu od pneu brzdovych desticek a spojky .....??

Nevim ale treba v Hradci Kralove najedu na okruh a jedu v klidu vetsinou po celem meste na zelenou - jasne pokud odbocim a nebo se na jinou ulici napojim mam na prvnich svetlech smulu ale dal uz jedu zase v klidu ...:?
 

Diky za pripadne postrehy napady ale i navod jak na to :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No myslim ze ty ulice jsou pomerne dlouhe a tak me prekvapuje ze zastavuju na kazdem semaforu - nemyslel jsem ze projedu centrem na jedu "dobrou" zelenou to bylo spatne napsane ale jednu dve ulice by snad slo nastavit tak aby se dalo jet tak nejak "plynule"

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

muzes jet severni cestou nebo jizni , nepochopitelne jsis vybral nejhorsi cestu stredem , kde jezdi mraky aut ruznými smery , pokud bys mel ty stále zelenou , jak by to vypadalo jinde ? uz tak centrum cele stoji :D 

proto pro nas naplavy a vidlaky udelali okruh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, oddie napsal:

Tohle řeší Waze, stačí se podívat předem.

sygic to umi taky - ale proc pltvat data?
navic minulej tyden ve ctvrtek mi kolegine rikala - jizni je na "4" nejezdi tama
vjedu na jizni a 4 stupen tam byl ale do centra takze i ten Waze nebo co mela zapnute neni 100% to samy ukazatele na silnicich  - sterboholska > jizni spojka nehoda - dobry ale ja v ty kolone stal uz 30 minut :P
neo proc od cernaku neni ukazatel ze na D11 je kolona od 9 km az po zuzeni na 17 ??

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Lihous napsal:

Koukam na tu severni trasu a na priste to zkusim pokud se neztratim :)
Ale dal na letiste musim po evropske ....?
A ta by snad sla seridit jako i jiny na "zelenou" klidne 40citkou ale plynule  :myslim:D

cernak - letnany - v holesovickach - blanka - na dejvice pres kulatak a zamrd na evropsky - a pak jen furt rovne ( bocni trasa proflaknuta - cekacka delsi jak na kulataku)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...