Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Citroen C8 Rozvody V6


Adamos6

Recommended Posts

Na obou techto autech co jsem mel c8 i 807 s V6 jsem mel velikej problem sehnat nekoho kdo se na to vrhne, nakonec to delal znamej automechanik v peugeotu protoze me mel rad, coz ted uz nema, :D podruhe mi to taky udelal ale moc se mu nechtelo. Zase me ma rad pac vi ze jsem obe uz prodal. U jedne vymeny jsem byl, roce dorezane, cerny az za usima,  same vaginalni opisy.... No co ti budu povidat. Kazdopadne material vcetne vodni pumpy, remenu prislusenstvi jeho kladek a napinaku a tlumicu vibraci, po sleve 15000,- + 5000,- prace. 

Telefon ti na nej asi nedam,  je to hodnej kluk. Ale zkousels treba www.autoservistrnka.cz? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem toť o tom psal, můj mehána je buď Wizard anebo Good..... Nemohu si ho vynachválit.  Co vám mám říct, není vydřiduch a díky tomu o kšefty nemá nouzi. Ovšem, matroš jsem si sehnal sám. Kladky, pumpa, řemen 6500,-. Taky spořím, kde můžu. Suma sumárum necelých deset se vším všudy, loni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...