Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Koupím Peugeot 5008 1.6HDi (2.0HDi)


radim.1008

Recommended Posts

Koupím Peugeot 5008 v naftě a v manuálu.

r.v. 2011-2012, po prvním majiteli, s jasnou historií a servisní knížkou.

Hledám nekuřácké auto, které je "čisté", má jasnou historii a nebylo bouráno. Výbava 6x airbag, automatická klima, rádio s navigací wip Rneg, panorama a el sklopná zrcátka výhodou. Chtěl bych spíše 5ti-místnou verzi světlejší barvy. Stříbrná, bílá, světle modrá metalíza...

Cena max 230tis.Kč.

Děkuji za nabídky, ale i za tipy na zajímavé kousky. :papa

 

5008 a.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Především sleduj ojeté vozy u autorizovaných prodejců

https://skladovevozy.peugeot.cz/ojete-vozy/vysledky-hledani/peugeot/5008?price_from=209000&price_to=557001&year_from=2010&year_to=2016&kilometers_from=4416&kilometers_to=191100

a volej tam, případně navštěvuj, abys byl "čekatel v pořadí".

Případně zkus zatelefonovat sem

 

a čekat a čekat. Dokud držíš peníze v ruce, jsi pánem situace. V případě jakékoli pochybnosti utíkej, aut je dost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, P607Olda napsal:

V případě jakékoli pochybnosti utíkej, aut je dost...

Tohle bych nechal vyrýt na prupisku, kterou bude podepisovat smlouvu :) .

Když jsem kupoval první 406tku, tak mi pomohl odstup táty (resp. on frantíky moc nemusí) a od každého mě odrazoval, protože na každém něco bylo. U posledního co jsem koupil táta nebyl :D .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak psal Olda, sledoval bych nabídku autorizáků, mohou získat třeba výkup s plnou historii. Takhle táta před 7 lety kupoval pětileté Berlingo za 130 000 Kč. Mělo najeto tuším 170 000 km, po rozvodech, vše v pohodě. Auto má "už" 210 000 km. :D 

Já bych kupoval úplně stejně ... a nebo pokud by to rozpočet dovolil - nebo bych nepožadoval tak velké auto - vzal bych ročák, třeba demo vůz. Ale to bude u 5008 finančně někde jinde. :( 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Navigace vestavěná v autě je zbytečnost.

- nemůžeš si ji používat doma, předem si připravit cíle

- na některých Peugeotech lze telefonovat, ale nelze hrát hudbu z telefonu a dokonce ani z SD karty, na té je ta navigace, takže MP3 pouze z cd ( týká se radia viz foto)

- navigace v mobilu (WAZE?) umí zohlednit i zácpy a uzavírky

 

07.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak psal Olda, sledoval bych nabídku autorizáků, mohou získat třeba výkup s plnou historii. Takhle táta před 7 lety kupoval pětileté Berlingo za 130 000 Kč. Mělo najeto tuším 170 000 km, po rozvodech, vše v pohodě. Auto má "už" 210 000 km. [emoji3] 
Já bych kupoval úplně stejně ... a nebo pokud by to rozpočet dovolil - nebo bych nepožadoval tak velké auto - vzal bych ročák, třeba demo vůz. Ale to bude u 5008 finančně někde jinde. [emoji20] 

Koukám už od ledna a sleduji i autorizáky. Teď je pěkná v Mělníku, ale ve světlém interiéru. Což je pro mě, co jezdí v autě i v montérkách nepřijatelný. :D

Navigace vestavěná v autě je zbytečnost.
- nemůžeš si ji používat doma, předem si připravit cíle
- na některých Peugeotech lze telefonovat, ale nelze hrát hudbu z telefonu a dokonce ani z SD karty, na té je ta navigace, takže MP3 pouze z cd ( týká se radia viz foto)
- navigace v mobilu (WAZE?) umí zohlednit i zácpy a uzavírky
 
07.thumb.jpg.b6f03ed5468e949e7e5bf186cda419b8.jpg

To, že si ji nemůžu vzít domů mě nevadí. Že hudba nejde z SD karty vím. Teď jsem taky zvyklý na CD nebo rádio. Ale díky za podněty.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...