Jump to content

Recommended Posts

• Replies 766
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tak včera večer sem ho vykopla z auta... arogantní šampónovej rozmazlenej spratek...!!! Mi tykal.., zmetek...! A teď mi volala jeho maminka... a ječela na mě, v sobotu... ráno...!!!! tak sem jí s tim

To zas bude..... jedeme už takovou né úplně širokou ulicí na dvojku (skoro bez plynu)..., kolem spousty zaparkovanejch aut a při odbočení vpravo, ztrácí slečna absolutně kontrolu nad autem... "boří" c

Včera jsem přijel domu na oběd. Na protější straně silnice souvislá řada podélně stojících aut. Na straně u naší zahrady žádné auto. Přijela slečna, narvala oktávku bokem na náš habr, který evidentně

Posted Images

my zas máme sousedku, začala jezdit v cca 50 letech, když jí zemřel manžel, samozřejmě nikdo není dokonalý, ale takový antitalent je fakt těžko k vidění--ta než zajede do řady na parkovišti, nejméně třikrát vystoupí a jde to omrknout, a to už řídí asi 10 let, pak obejde kliky dveří, no komedie 😉, jinak hodná paní

🙈🙈🙈 i ve vlastních řadách mám neumětely.... a ano, stydím se za ně... a nejen v problematice parkování...

Jako učitelů je málo, dobrých učitelů eště míň a ty zkoušky nejsou sice ňák lehký, ale všechno spíš o teorii... a ohledně auta minimum.....

A ozzy lepší 3x vystoupit než jednou nabourat... 😂

no chtělo by to CENZURU 😉--protože co se v poslední době objevuje za články na internetu je fakt hrůza, já si dal závazek, na ty nekřiklavější názvy článků neklikat, bo sem se taky dozvěděl, že pro auto je v zimě nejlepší postavit ho do teplé garáže na špalky a nejezdit 🤠

Tak ad-absurdum je to vlastne pravda. Autu je nejlip v konstantni tepote a suchu. A pri dlouhem stani se deformuje pneu, tazke spalky jsou jasne :D . Na auto se nedostane cuurbes, hlavne sul... takze to nerezne, diky absenci vlhkosti uz tuplem. Nizke teploty taky zvysuji opotrebeni pri stratech a tak, takze to taky odpada :D:D . Jako sice je to auto tak nejak na ho*no pak, ale to je vedlejsi.

Edited by sitler
před 8 hodinami, Petr 3008 napsal:

Tak nevím, jestli by nakonec nebylo lepší v autě nezapínat vůbec nic..  😂

Teda nevím, kolik ten display může mít spotřebu energie.... Nebo ty zmiňované blinkry.... Ale co je vidět okamžitě na PP je zapnutí kompresoru klizamitace.... Divím se, že si toho v EU ještě nikdo nevšimnul.... :roker A nebo všimnul a už se něco chystá.... :bacha

V 20. 2. 2021 at 19:33, ozzy56 napsal:

my zas máme sousedku, začala jezdit v cca 50 letech, když jí zemřel manžel, samozřejmě nikdo není dokonalý, ale takový antitalent je fakt těžko k vidění--ta než zajede do řady na parkovišti, nejméně třikrát vystoupí a jde to omrknout, a to už řídí asi 10 let, pak obejde kliky dveří, no komedie 😉, jinak hodná paní

Znám podobný případ i když ten řídit uměl. Ale připomněl jsi mi ho tím obcházením klik. Když jsem ještě bydlel u rodičů tak naproti v baráku na sídlišti bydlel chlápek a měl "stodvacítku". Ten když přijel tak to byl rituál u kterého jsme se vždycky bavili. Zamknul auto, obešel ho, vyzkoušel všechny kliky, kapoty, koukal po kastli (asi jestli tam nemá nějakou oděrku), potom znovu obešel celé auto a vyzkoušel zase kliky a pomalu začal odcházet k baráku. Několikrát se k autu ohlédl, potom se zastavil, vrátil a udělal ještě jedno kolečko s klikama. A tohle dělal pokaždé když odněkud přijel. No a po letech si pán koupil fungl nový Hyundai (něco z těch prvních prťavých velikosti i10)....tak si zkuste představit jak to vypadalo, když přijel....ten v tom autě prvních pár nocí snad chrápal 😂

No tak podobnýho "pošuka" máme tady v baráku. Měli stodvácu. Když zkoušel kliky tak se auto skoro houpalo. Pak koupili Hyundai Elantra. Má to už centrál. Co myslíte? Taky obcházel a kontroloval min. 2x. A to nejlepší je, že nemá papíry a řídí jeho žena, která to vůbec neřeší. :D

před 10 hodinami, ozzy56 napsal:

tož totok je v jaguáru co ?? :D

V čičince jsem to ještě nezkoumal, ale ve Focusu je vidět (na volnoběh) jak okamžitá skočí nahoru.... Vždyť se také píše, že zvýšení spotřeby je zhruba o 0,5 - 1 l/100km....

Tak klima je od toho aby se používala a my se nemuseli vařit:D Jinak zaplou klimu na těch svých (skoro)veteránech nepoznám ani na jízdě ani na spotřebě - i když u LFY s LPG to neřeším a čistě benzínového RFV (raději) taky ne:D Ale dokázal jsem jet s 307 RHR za 15 na sto:o táhl jsem prázdný podvalník, co je proti tomu zapnutá klima:D

Ale jestli chce někdo šetřit, tak se hlaste až budou tropy - klidně půjčím 206 bez klimy a serva:D