Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dostalo mě do kolen :)


Recommended Posts

19tá jízda z 28:

žák: "Super... Dneska budou zavřený okýnka, tak to uslyším motor..!"
Proto nám to už 5x chcíplo ze sedmi rozjezdů...? :D 

za dvě minuty - žák: "Můžeme prosím vypnout tu muziku..? Se totiž nemůžu soustředit, děkuju..."
Samozřejmě.., proto sme si teď blbě najeli do křižovatky a hned na další nedali přednost zprava, chvíli na to přejeli asi 4 chodce a nevšimli si zákazu vjezdu V REFLEXNÍM rámu...! :D

po dvaceti minutách jízdy - žák: "Máme jiný auto, proto mi to nejde!"
Určitě - kuli autu sme si v jednosměrce nenajeli na levou stranu, při odbočování vlevo a nezastavili na stopce...! :D 

Nevím proč mám pocit.., že v mém (pořát stejném) autě to otevřenejma oknama a tichou muzikou nebude... :D:D:D
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě zase dostalo do kolen dnes v Chomutově když na křižovatce Blatenská/Zborovská mi autoškola (náklaďák IVECO) profrčel na červenou před nosem. Tedy bylo to tzv. "O prsa". Tak si říkám: "K čemu tam ten instruktor sedí?":bacha 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to beru tak: Vidím autoškolu = větřím problém = udržuji dvojnásobný odstup a čekám nečekané. Je to autoškola, třeba je to první jízda ve skutečném provozu ( i to se dá odhadnout ) tak to beru s rezervou. Všichni jsme začínali a jako totální nováček pochytat zpoza volantu všechny informace z provozu??? Ale proto je tam instruktor se zdvojeným ovládáním. Ten dnešní snad seděl na korbě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, FrantaCV napsal:

Já to beru tak: Vidím autoškolu = větřím problém = udržuji dvojnásobný odstup a čekám nečekané.

Já tedy čekám nečekané vždy a už se to mockrát vyplatilo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na cvičáku (bývalá plochá dráha v Chomutově) na mne pan Rovňan přes interko křičel: Nač tak rýchlo, nač tak rýchlo.... a pak mně posadil do auta bez zdvojeného ovládání, abych ho odvezl něco si zařídit....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě taky... :D z jednoho výletu do Brna už budu podruhý podporovat rozvoj venkova... :D

 

dneska mi jeden umělec přišel s velice zajímavou otázkou:

proč se auto tankuje vzadu, když má motor vepředu...? Proč neni to víčko rovnou na tom motoru..? :myslim

Já tady fakt jednou umřu... :D takže pánové..., nafta se tankuje rovnou do motoru, proto je tak velkej... :D:D:D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na té fotce to není vidět, ale měli jsme k té nádrži i dřevěnou tyčku se zářezy na měření množství benzínu - pecka palivoměr.:P Pravda nikdy nezklamal a nelhal, jako někdy ty dnešní - tedy pokud jsi ho neztratil.:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...