Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dostalo mě do kolen :)


Recommended Posts

Tak zase jedna perla:

Jezdí v automatu a příští týden jde na zkoušky, i přes mé doporučení, že by tam neměla chodit...

..deska přišla na to, co znamená znčka jednosměrka (myslela si, že je to přikázanej směr jízdy stejně jako ta kulatá, jenže moderní verze) a dokonce mi řekla, po tom, co jela asi 25km/h že nestíhá všechny ty značky číst... 😂😂😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...

No, dneska jsem tam stál od 7:00 hod po 15 minutách jsem usoudil že je to pod moji dustojnost  a vzal roha, odpoledne o 14:00 byla fronta poloviční, ale stále asi 25m hrozen lidí, takže nic. Normálně nepochopim ten system, proč osobně.
https://www.idnes.cz/brno/zpravy/hustopece-fronta-zubar-registrace-novi-pacienti.A221101_104555_brno-zpravy_azu#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=zpravodaj&utm_content=main

obrazek.png

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to tenhle taky nemá ceník ze 4. cenový, ale amalgamy atd. na pojišťovnu dělá. Spousta zubařů prostě na pojišťovnu nejede vubec, to si pak lidi rozmyslí k nim jít když za obyč bílou vyplň dají 2000,-.
Zubařka kam jsem chodil dělala na pojišťovnu skoro vše a celkem dobře, jenže vloni odešla do duchodu, bohužel vloni odešlo i dalších asi 5 zubařů v okolí do důchodu, takže lidi tady jsou jak vosy když se dozvědí že někdo přijímá nové pacienty.
Ja si klidně zajedu třeba do Brna, jenže tam jsou většinou přesně ti co se nebaví s pojišťovnama, pokud vubec přijimají nové kusy, takže tak trochu abych byl do budoucna milionář, což nejsem.

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Raději bez komentáře..., protože to se snad ani nedá slušně komentovat

 

https://www.pribram.cz/clanek/stavbari-pri-pristavbe-domu-obezdili-elektricke-vedeni-neskutecne-energetici-krouti-hlavou/25221/

Upraveno uživatelem Péťa
Upraven odkaz, aby v něm nebyly reklamy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...