Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dostalo mě do kolen :)


Recommended Posts

Tak víš co, na práci dobrý :aut Ale jinak teda žádná hitparáda. DS7 pocitově rozhodně lepší kočár :myslim Pojezd sedačky dobzučí někde v půli cesty a "dál ni krok". Za mnou sice místa na akce typu "fake taxi", ale já se krčím za volantem :roll  V Octavii nebo Superbu pro řidiče rozhodně místa víc :nevim 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak dneska ježdění a protože nejsou hejbači volantem tak si páni brigádníci mohou vybrat co budou jezdit, osobně to nezneužívám ale s denní výpravčí mám dohodu že odjedu cokoliv kde je střídání nadohled " baráku" případně se ze střídání na " barák" dokážu dostat jinou linkou ale ne metrem. Takže mě asi tak 4-5x do měsíce posílá na ZOO (112). Což je teď dost frekventovaná linka protože konec školního roku se blíží a spousta škol míří do ZOO na výlet. Jako dneska jsem měl za těch pár hodin co jsem tam byl hlavu jak pátrací balon haranti řvou dělaj v buse bordel a hysterický učitelky se je snaží umravňovat ale jen to zhoršujou.  Zajímavý je že s některou třídou jedou dvě i tři učitelky a ty dělají bordel až hrůza a třída se kterou jede jeden učitel tak jsou v pohodě a dokonce ty fakani který lezou prvníma dveřma umí pozdravit. Ale lidi do kolen mě dostávaj ty témata který ty smradi rozebírají jako kdo mě zná tak ví že přirození ať dámský nebo pánský podle mě není vulgární výraz ale běžný hovor ale to jak se baví ty smradi no červenal jsem se jako Karkulka.  Dvě žáby si sednou na první sedačku za dveře a začnou rozebírat kouření a najednou ta jedna povídá no matka kouřila za celej život jen otce tak ta mi asi neporadí jak na to. Jako z těch útržků co jsem zaslech jsem fakt myslel že probíraj cigára případně marjánu a oni tohle a ani se nečervenali nebo aspoň to nebylo vidět bo na ksichtech měli napatláno takovou vrstvu jako když se kytuje pokrčenej blatník. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ráno jel místo BusLinu zase Icom, kterého BusLine vystřídal. :D Je to komedie, ale to patří do jiného vlákna.

:xvul Například, že nádraží po ČSAD vlastní Icom a BusLine musí platit za vjezd. Čekárny a pokladny to samé. Ale hlavně, že byli levnější. :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Ne, že bych to schvaloval a navíc si myslím, že měli nějaký vážnější důvod zmizet, ale prostě mě to rozsekalo :D už jenom ta podstata věci: ujet na fichtlu...  :D

https://www.novinky.cz/krimi/clanek/dvojice-na-pionyru-potupila-na-vysocine-policejni-hlidku-nase-kamera-byla-u-toho-40403280

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě ani nepřekvapuje že ujeli.. Motorka má vždy navrch, pronásledovat ji autem je předem prohraný souboj - obzvlášť u nás kdy policajti mohou "jen pronásledovat" a tím to končí :) Akorát že díky té absenci helem a kamery v autě si je policajti najdou docela  rychle, navíc to už nebude jen pokuta - mám pocit že tam už se hraje o roky natvrdo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v podstate to dost vystihuje nektera fora ci fcb skupiny 🤣

 


User 1: Ahoj, může mi někdo pomoct? Potřebuji prodloužit zahradní hadici. Jak to nejlíp udělám?
User 2: Proč ji chceš prodloužit?
User 1: Protože je krátká?
User 3: Kup si radši novou v plné délce bez prodloužení.
User 1: Proč, když chybí jenom 5 metrů?
User 2: Jo, ale hadice v celku je vždycky lepší.
User 3: Moje slova
User 4: Prohoba, vždyť chce jenom vědět, jak prodloužit hadici!
User 5. Ty se napřd nauč psát!
User 1: napřEd!
User 5: To mám nejradši, napřed potřebuje pomoc a pak ostatní buzeruje!
User 6: Tady je to čím dál horší. Já už jsem prodlužoval hadice, když ty jsi ještě s*al do plenek!
User 1: Tak mi řekni, jak tu hadici nejlépe prodloužím?
User 5: To bych na tvém místě nedělal.
User 2: Ještě jsi nenapsal, proč ji chceš prodloužit. Co s ní budeš dělat?
User 1: Zalévat zahradu.
User 7: Jakou máš zahradu?
User 1: Úplně normální, běžnou zahradu.
User 9: Víš ale, že některé rostliny nesnáší moc vody?
User 4: No tvl, vždyť chce jenom prodloužit hadici.
User 7: Ty se do toho nemotej ty ko*ote!
User 4: Starej se o sebe, č***ku.
User 1: Tak může mi někdo poradit?
User 12: V klidu, nehroť to. Já mám i jinou práci, než odpovídat na nějaký otázky nováčků.
User 1: Tak proč sem odpovídáš?
User 13: Nějakej chytrej, ne?
User 1: Vůbec ne, jenom bych chtěl prodloužit hadici.
User 2: No, já jsem asi před 10-ti lety hadici prodlužoval, ale vydržela jenom 1 rok. Od té doby
nedám dopustit na hadici vcelku.
User 1: Jak jsi tu hadici prodloužil?
User 2: S prodloužením.
User 1: Jsi tam kus přidělal, nebo jak?
User 10: Proč nejdeš jednoduše do nějakého hobby marketu?
User 1: Jsem si myslel, že se napřed zeptám tady.
User 15: Já používám konev, není nic lepšího!
User 17: Jo, na to si vzpomínám… to byly časy. Dneska už nic nevydrží, všechno se hned rozbije.
User 1: Takže mi nikdo neporadí, jak prodloužit hadici?
User 15: Vykašli se na to a používej konev, navíc tě udrží v kondici!
User 1: Ale já už špatně chodím a nesmím nic těžkého nosit….
User 18: Tak to jsi tady špatně!!!
User 5: Přesně tak!
User 1. Proč?
User 17: Tohle je zahrádkářské fórum, pokud máš problémy s chůzí a nošením, přihlaš se na zdravotní fórum.
Admin: Tohle vlákno zamykám a User 1 má ban za spam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak mne zase něco "rozsekalo" do kolen...

Přítelkyně má syna (19) a "tak trochu" jí vadí, že synáček hulí trávu... No, mně by to také vadilo, kdyby mé děti jeli v marijáně.

No a mladej jí říká: a co jako, vždyť si to kupujeme v automatu...

Myslel jsem, že si dělá srandu nebo jednoduše lže, ale... Byli jsme v Pátek s přítelkyní v kině (Cinestar Pardubice) a "ty woe" on fakt nekecal... Ve vestibulu garáží je automat na nějaké nápoje, plyšáky a mezi nimi na marihuanu.

Myslím, že jsem sociálně zamrznul někde v devadesátkách s květovanou košilí a ledvinkou kolem pasu, tohle mne fakt dostalo takovým způsobem, že jsem si ten automat ani nevyfotil.

Setkali jste se s těmi "automaty na trávu" ve svém okolí? Já na to čuměl jak krokodýl Dundee na bidet...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Namor74 napsal:

Já na to čuměl jak krokodýl Dundee na bidet...

Tak tohle teď rozsekalo mě 🤣🤣

Ale jo, trávomat je tady NJ v obchodním centru přímo v hlavní uličce, ale nikdy jsem u něj nikoho neviděl.... A ani mě neláká to zkusit (už vůbec ne, za tu cenu)....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...