Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dostalo mě do kolen :)


Recommended Posts

  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Možná tu už ten článek je, ale kdyby ne, tak:https://www.autozive.cz/pravidla-silnicniho-provozu-test-krizovatka/

Když jsem četl diskuzi pod ním, nechápal jsem... To jako vážně někdo s řidičákem považuje křižovatku za problém? :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano, spousta drzitelu RP (nikoliv ridicu) nezna ani zakladni prednosti, natoz neco malinko slozitejsiho.  A jeste se budou hadat. Proto to na silnici vypada jak vypada. Az se prestane tupe merit rychlost a zacnou se hlidat tyhle blbosti, tak pulka lidi o RP prijde a bude na cestach konecne lip.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, ozzy56 napsal:

neřekl bych, že někdo, ale tipnu si, že cca 30% řidičů když se vypnou světla má BIG problem na křižovatkách :roker

v menších městech stačí i obyčejná křižovatka s pravidlem pravé ruky 😉

Dokážu pochopit, že méně vyježdění si nejsou jisti, když nejdou světla na složitější křižovatce. Ale v tomhle případě je problém v tom, že i přes funkční světelnou signalizaci se někteří chtějí řídit dodatkovou tabulí s "tvarem" křižovatky. To je z mého pohledu prostě totální úlet :roll Jako hláška: "Sice mám zelenou, ale proti odbočující autobus jede po hlavní, tak mu dám přednost" je prostě na vrácení řidičáku. Co by pak dotyčný dělal, kdyby byla situace složitější si fakt nechci ani představovat :( 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

minulý týden v Opavě--světla vypnutá, křižovatku řídí policista, Opel před mnou stojí, přestože policista autu dává postojem volno, Opel nic, lehce troubím, auto furt stojí, policista přichází k autu a asi mu řekl, že může jet, tak Opel jede a jak odbočuje, tak vidím, že za volantem je holka cca 18 let a sotva vidí před sebe, odhaduju, že má cca 150 cm a je z té situace hotová  😯, my jsme se museli ty pokyny policisty učit do bezvědomí, dnes na to mají beztak 20 minut a je to :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...