Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dostalo mě do kolen :)


Recommended Posts

https://refresher.cz/97720-Ekoaktivistka-blokovala-dopravu-v-Mlade-Boleslavi-Nechtic-protestovala-pred-ekoautobusem

Možná je to spíš k pláči, ale myslím že někoho to určitě dostane "do kolen" stejně jako mě :D docela jsme se u toho v práci nasmáli :D 

Upraveno uživatelem Péťa
Upraven odkaz, aby v něm nebyly reklamy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teď mě fakt rozseklo 😂😂😂

jedu nahoru od Botanický (modrá šipka) a nahoře na tý rozvitý křižovatce vyjíždí z Kateřinský bílá Octa s modrým majákem pak 2 malý bagříky (zelená šipka) a za nima černý superbéčko taky s modrejma (asi s ňákym hlavounem). Octa jela doprava bagříci rovně a Sup chtěl doprava za Octou, ale snažil se to nadjet z levý strany kolem ostrůvku, jakože bude rychlejší... Nebyl.... bagříci ho blokli a Sup začal troubit... u megapomalu jedoucího bagříku se votevřeli dveře a pán zařval - My narozdíl vod tebe pracujueme, tak si trhni nohou ty šašku..!!!

🤣🤣🤣🤣🤣

Screenshot_20210506-154217_Mapycz.jpg

Upraveno uživatelem Weri 605
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono by to melo mozna lehce naznak "co jste dnes udelali" i presto ze jsem vlastne dnes nepracoval ja :P

pred tydnem nam na jednom aute praskla pojistka Taxametru - hold dodelavana elektrika bez moznosti nejakeho elektrickeho schematu je nejlepsi
vymena nekolika pojistek ktere behem vteriny praskly
druhy den bylo auto odvezeno na servis do Hradce kde vymenil pojistku a vse bezproblemu fungovalo
tyden to auto jezdilo bez zavady
vcera se pricina opakovala - dnes sem do Hradce s autem jel osobne abychom na to s technikem kouknuli a probrali ruzne alternativy
projistotu sem rano pojistku do taxametru vlozil a auto celou cestu nemelo problem

a ted hledejte problem nekde kde neni
promerilo a rozmotalo se asi kilometr kabelaze - par kabelu se vymenilo - na nic se neprislo
technik to slozil zpatky a najednou --- pojistka praskla
dalsi pul hodiny lovime kabelaz a zjistujeme pricinu az ve finale a to nas oba dostalo do kolen

namontovany model Taxametru + GPS sledovacky ma takzvane "SOS" tlacitko - ktere skoro na vcech autech je utrzene jelikoz nikdo envi na co to je a jak to pouzivat

a tlacitko neni datove ale zive - leze do nej 12V ze zminene praskajici pojistky - a ten kablik se nekde pod palubni deskou obcas dotknul kostry a nastal tvrdy skrat

takze kabel zaizolovany a ted musim probehnout asi 12 vozu a skontrolovat zmineny kabel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 12. 5. 2021 at 19:44, jarokare napsal:

Přišel mi zajímavej email :D

Mě taky.. a 2x... asi si uvědomil, že tam nemá předmět, což je krajně neslušné a všimnul si i chyby... 🤣🤣🤣🤣🤣 na půl druhý ráno slušnej výkon.... 😂😂😂

20210515_074326.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...